Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bytovku v Novosibirsku zničil výbuch a následný požiar. Zahynulo najmenej sedem ľudí vrátane dvojročného dieťaťa

Explózia spôsobila zrútenie dvoch vchodov päťposchodovej budovy, pričom následný požiar zničil 30 bytov.

9.2.2023 (SITA.sk) – Pri požiari bytového domu v ruskom meste Novosibirsk prišlo vo štvrtok o život najmenej sedem ľudí vrátane dvojročného dieťaťa. Príčinou nešťastia bola s najväčšou pravdepodobnosťou explózia plynu.

Regionálny gubernátor Andrej Travnikov povedal, že do nemocnice previezli deväť ľudí, pričom dvaja sú na oddelení intenzívnej starostlivosti. „Zranenia sú rôzneho charakteru, sú to kombinácie rôznych zranení, popáleniny a otravy oxidom uhoľnatým,“ povedal Travnikov.

Explózia spôsobila zrútenie dvoch vchodov päťposchodovej budovy, pričom následný požiar zničil 30 bytov. Novosibirsk je najväčšie mesto na Sibíri a tretie najľudnatejšie mesto v Rusku.

Viac k témam: Výbuch domu, Výbuch plynu
Zdroj: SITA.sk – Bytovku v Novosibirsku zničil výbuch a následný požiar. Zahynulo najmenej sedem ľudí vrátane dvojročného dieťaťa © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií