Stávkové kancelárie nechcú prijímať jeho tikety: Bývalý matematik prišiel na spôsob, ako premeniť každý svoj tip na výhru

Stávkové kancelárie nechcú prijímať jeho tikety: Bývalý matematik prišiel na spôsob, ako premeniť každý svoj tip na výhru

Myslíš, že neexistuje spôsob, ako premeniť každý svoj stávkový tip na výhru? Omyl! Tento muž tento spôsob ovláda a stávkové kancelárie sa ho boja! Ako to robí?!

Richard Saul je bývalým matematikom z anglického mestečka Camden Town, ktorému sa podarilo to, o čom mnohí iba snívajú. Prišiel totiž na spôsob, ako premeniť každú svoju stávku na výhru. Z Richarda sa tak stal akýsi tipovací čarodej, ktorého sa stávkové kancelárie boja a dokonca odmietajú prijímať jeho tikety.


richard-saul-betting

Bývalý matematik, ktorý už roky stávkuje na konské dostihy, premenil svoje matematické vedomosti a teraz vďaka ním vyhráva. Systém uviedol do praxe ihneď po tom, ako stávkové kancelárie zvýšili sumy pri výhrach dostihových stávok, kedy sa tipuje na víťazstvo, ale aj na umiestnenie. Kôň, ktorý sa umiestni na 4. mieste, predstavuje štvrtinu kurzu, ktorý bol naňho pred závodom určený. Keď rozšírili ponuku aj na kombináciu stávkovania s tipovaním 5. miesta, aby prilákali tipérov, Richard prišiel so spôsobom, ako si vždy zaručiť výhru a väčšina stávkových kancelárii už odmieta jeho tipy, aj napriek tomu, že si uvedomujú, že to voči nemu nie je úplne fér.

Zdroj: OddityCentral

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Stávkovanie,biznis alebo podvod? #1
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*