Call of Duty WWII: Vyšli prvé obrázky z virtuálnej verzie 2. svetovej vojny. Priaznivci hernej série sa majú na čo tešiť

Call of Duty WWII: Vyšli prvé obrázky z virtuálnej verzie 2. svetovej vojny. Priaznivci hernej série sa majú na čo tešiť

Call of Duty je známym herným titulom už od roku 2003, kedy Activision na trh priniesla túto FPS hru, ktorá si za vcelku krátky čas našla mnoho priaznivcov. Táto séria sa momentálne skladá zo 14 dielov a my už vieme, ako to bude vyzerať v tom pätnástom.

Lowres obrázky, ktoré spoločnosť s vysokou reputáciou na hernom trhu prednedávnom zverejnila, síce neprezradia z hry veľa, no mierne hráčom napovedia, čo môžu od novinky očakávať.


call-of-duty-wwii-image-3905

Hra vyjde 3. novembra 2017 a vráti série späť k základom. Call of Duty WWII vraj prinesie dychberúci zažitok, ktorý redefinuje druhú svetovú vojnu pre novú generáciu hráčov.

Dej začne v Normandii počas D-Day a hráči budú bojovať na rôznych miestach Európy v tých najikonickejších lokalitách v tejto historicky najmonumentálnejšej vojny. Zažijeme klasické Call of Duty boje a priateľstvo spolubojovníkov v boji proti tyranii. Na tomto titule vraj vývojári z firmy Sledgehammer Games pracovali 2 a pol roka.

call-of-duty-wwii-image-7126

prve-zabery-z-call-of-duty-wwi-image-338

Zdroj: charlieintel.com

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  V Nemecku spojili futbal a hokej do jednej hry. Pozri sa, ako to vyzerá
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*