fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čaputová trvá na tom, aby parlament do konca januára prijal rozhodnutia smerujúce k predčasným voľbám

Je zrejmé, že snaha Eduarda Hegera o novú väčšinu v parlamente definitívne nenašla podporu, skonštatovala prezidentka Zuzana Čaputová.

Máte tip? napíšte nám mailom

18.1.2023 (Webnoviny.sk) – Prezidentka Zuzana Čaputová trvá na tom, aby Národná rada SR do konca januára prijala rozhodnutia smerujúce k predčasným parlamentným voľbám. Ako ďalej informovala v tlačovej správe, ak sa tak nestane, je pripravená postupovať podľa svojich ústavných kompetencií.

„Je zrejmé, že snaha dočasne povereného premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO) o novú väčšinu v parlamente definitívne nenašla podporu. Všetko úsilie by teda malo smerovať k jedinému rozumnému riešeniu v tejto situácii,” uviedla prezidentka.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Premiér Slovenskej republiky, Prezidentka SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Čaputová trvá na tom, aby parlament do konca januára prijal rozhodnutia smerujúce k predčasným voľbám © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií