fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čaputová v správe o stave republiky jasne pomenovala, v čom vláda zlyhala, myslí si Sulík

Prezidentka Zuzana Čaputová tiež podľa Richarda Sulíka vystihla i nálady v spoločnosti.

Máte tip? napíšte nám mailom

29.11.2022 (Webnoviny.sk) – Správa o stave republiky potvrdila, že aktuálna vláda stratila dôvod na existenciu. Na tlačovej besede to povedal predseda strany Sloboda a solidarita (SaS) Richard Sulík.

Zuzana Čaputová podľa neho jasne pomenovala, v čom vláda zlyhala. Dôkazom sú podľa neho slová o tom, že ak vláda nedokáže vládnuť, občania by si mali zvoliť nový parlament. Prezidentka podľa predsedu strany SaS vystihla i nálady v spoločnosti, ako sú prejavy nenávisti, prehlbovanie chudoby či spôsob vládnutia, ktorý ničí krajinu.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Prezidentka Čaputová vystúpila so správou o stave republiky (fotografie)

Takto sa podľa Sulíka ďalej fungovať nedá a alternatívy vlády, či už v podobe úradníckej vlády, alebo predčasných volieb, sú lepšie. Bývalý minister hospodárstva je toho názoru, že vláda je vedená ad hoc. „Táto vláda nemá oprávnenie ďalej existovať,” dodal.

Viac k témam: Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), Prezidentka SR, Správa o stave republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Čaputová v správe o stave republiky jasne pomenovala, v čom vláda zlyhala, myslí si Sulík © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Útočník zo Zámockej ulice sa po streľbe zastavil aj doma, v prípade sa posudzuje aj trestná zodpovednosť iných osôb
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií