fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čas narodenia ovplyvňuje osobnosť človeka. Čo prezradí o tebe?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Čo sa o sebe dozvieš na základe času, kedy si sa narodil?!

Mnoho ľudí verí, že na osobnosť a vlastnosti človeka vplýva mnoho vecí, okrem iného i to, kedy sa narodil. O charaktere človeka dokáže veľa povedať nielen dátum narodenia, ale i konkrétny čas. Takže ak nevieš, o koľkej si sa narodil, tak zavolal mamine a zisti, čo o tebe prezrádza tvoj čas narodenia?

Narodení medzi polnocou a 02:00

Ľudia narodení v tomto časovom rozmedzí sa cítia pohodlne a sebavedomo pri spoločenských udalostiach, ktoré už niekedy zažili. Hľadajú stabilitu a istotu, a preto na mnohých pôsobia až príliš rezervovane. Pre týchto ľudí je na prvom mieste rodina a radi učia a dodávajú sebavedomie ostatným.

 

Narodení medzi 02:00 a 04:00

Ak si sa narodil v tomto čase, si zvedavý a neustále hľadáš niečo nové. Si intelektuál a máš veľmi dobré komunikačné schopnosti. Miluješ cestovanie, písanie, čítanie a športové aktivity. Ako priateľ si verný.

 

Narodení medzi 04:00 a 06:00

Pokiaľ si sa narodil v čase od štvrtej do šiestej ráno, si veľmi romantický, no občas tvrdohlavý. Veľa premýšľaš nad budúcnosťou a so svojim okolím sa rád o všetko podelíš. Mal by si sa ale naučiť, ako si stáť za svojim.

 

Narodení medzi 06:00 a 08:00

Ľudia, ktorí sa narodili medzi šiestou a ôsmou, sú prirodzení vodcovia a často sa správajú nadradene. Potrebujú pocit dôležitosti. Dobre a prirodzene sa cítia vo všetkých umeleckých oblastiach.

Prečítajte si tiež:
Desivé ilustrácie ti ukážu, ako vyzerali operácie v minulosti

 

Narodení medzi 08:00 a 10:00

Ak si sa narodil v tomto časovom rozmedzí, si veľmi citlivý a rád tráviš čas osamote. Nevyhľadávaš pozornosť a slávu. Do života ľudí rád vnášaš pokoj a harmóniu, i keď tebe samému tieto veci občas chýbajú.

 

Narodení medzi 10:00 a 12:00

Ak si prišiel na svet v čase od desiatej do dvanástej, si veľmi otvorený a spoločenský a veľmi rád tráviš čas s ľuďmi, ktorí majú rovnaké záujmy. Dokážeš ľudí zbližovať a vyhľadávaš nových priateľov, zážitky i skúsenosti.

Pokračovanie na ďalšej strane.

Čo sa o sebe dozvieš na základe času, kedy si sa narodil?!

Mnoho ľudí verí, že na osobnosť a vlastnosti človeka vplýva mnoho vecí, okrem iného i to, kedy sa narodil. O charaktere človeka dokáže veľa povedať nielen dátum narodenia, ale i konkrétny čas. Takže ak nevieš, o koľkej si sa narodil, tak zavolal mamine a zisti, čo o tebe tento čas prezrádza.

Narodení medzi 12:00 a 14:00

Ľudia, ktorí sa narodili v tomto časovom rozmedzí, sú ambiciózni, zodpovední a dokážu sa popasovať so všetkými životnými skúškami. Majú potrebu byť obdivovaní a stále vedia, čo chcú. Mali by si ale dať pozor, pretože ich pracovné ambície môžu ohroziť partnerský vzťah.

Prečítajte si tiež:
ŠOK PRE FANÚŠIKOV ĽSNS! Mariána Kotlebu obvinila polícia

 

Narodení medzi 14:00 a 16:00

Ak je človek narodený v čase od štrnástej do šestnástej, je veľmi aktívny a dobrodružný. Neobľubuje stereotyp a stále chce objavovať niečo nové. Taktiež neustále hľadá odpovede na tie najťažšie filozofické otázky.

 

Narodení medzi 16:00 a 18:00

Ak si sa narodil v tomto časovom rozmedzí, si pozitívny a energický. Si zanietený riešením najväčších záhad, ktoré život prináša. Často sa však máš strach otvoriť ľuďom, a tak sa podeliť o svoje pocity.

 

Narodení medzi 18:00 a 20:00

Pokiaľ si sa narodil medzi osemnástou a dvadsiatou, si nesmierne empatický. Život berieš tak, ako príde a máš tendenciu sa vyhýbať konfrontácii.

 

Narodení medzi 20:00 a 22:00

Ľudia, ktorí sa narodili večer medzi 20:00 a 22:00 sú perfekcionisti a chyby si nechcú pripúšťať. Radi pomáhajú iným a túžia po tom, aby boli ocenení.

 

Narodení medzi 22:00 a 00:00

Človek, ktorý sa narodil v týchto hodinách, je plný radosti a vitality. Presne vie, čo chce a počas cesty za tým dokáže prekonávať sám seba. Túži po pozornosti a sláve a veľmi si cení kreativitu.

 

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií