fbpx
Čašníčka sa postarala o najväčšie prekvapenie čias. Zaskočila za speváčku a zaspievala hit od Whitney Houston ako skutočná bohyňa!

Čašníčka sa postarala o najväčšie prekvapenie čias. Zaskočila za speváčku a zaspievala hit od Whitney Houston ako skutočná bohyňa!

Zákazníci v bare v ruskom Petrohrade sa dočkali nečakaného prekvapenia. Potom, ako vystupujúca speváčka nedorazila na svoj koncert, sa pokúsila celú situáciu zachrániť čašníčka v bare. Tá sa rozhodla vystúpiť pred netrpezlivých divákov so známou skladbou “I Have Nothing” od Whitney Houston, ktorú zaspievala ako bohyňa.

Z jej vystúpenia budete mať zimomriavky!!!

Вот так поют в ресторане Санкт-Петербурга под названием Рибай официанты!!!!(Syuzanna Manukyan)

Zveřejnil(a) Michael Botsman dne Středa 22. srpen 2018

Ak sa vám spomínané vystúpenie speváčky nespustilo priamo na stránke, nájdete ho aj na tomto odkaze.

Zdroj: https://www.facebook.com/michael.botsman/videos/10216572428844859/, http://www.funradio.sk/novinky/39864-casnicka-musela-necakane-zastupit-spevacku-ked-pritomni-v-bare-zaculi-jej-hlas-neverili/
Foto: https://www.facebook.com/michael.botsman/videos/10216572428844859/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Vyspovedali sme-OUA, východniarsky fenomén!
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)