fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Celé tri roky žil na strome. Prečo to robil a ako plánuje pokračovať vo svojom živote?

Máte tip? napíšte nám mailom

Asi každý človek z aspoň trochu vyspelej krajiny pozná Tarzana – opičieho muža. Síce sa bavíme o filmovej postave, no v realite existujú podobné indivíduá.

Gilbert Sanchez  si zažil v posledných rokoch náročné obdobie, ktoré ho donútilo vyliezť na strom a bol odhodlaný ostať na ňom do konca svojho života. Nešťastnou náhodou bol totiž postrelený a od toho momentu trpel predstavou, že niekto sa usiluje o jeho život.

gilbert-sanchez-coconut-tree

Jedného rána jednoducho opustil svoj domov, vyliezol na strom a žil si svoj osamelý život. Nepomohli ani prosby ani vyhrážky. Odolal počasiu aj otravnému hmyzu. Mama mu denne nosila jedlo, vodu a cigarety, keďže chcela svojho syna udržať pri živote.

Situácie sa nakoniec chopili úrady a uskutočnili záchrannú akciu. Gilberta dostali na zem a okamžite ho hospitalizovali. Mal poškodenú chrbticu a diagnostikovali mu psychózu s bludmi a halucináciami. Podrobuje sa liečbe a doktori si myslia, že je možné, že sa vráti do normálneho života.

https://www.youtube.com/watch?v=LVQDvic7E-k

Zdroj: www.youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií