fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Celebritné bábätká roku 2019: Kto sa teší z nového člena rodiny?

Máte tip? napíšte nám mailom

V roku 2019 priniesol bocian celebritné bábätká mnohým slávnym párom. Niektorí z nich sa tešili z prvého potomka, ďalší sa rodičmi stali opäť a nevedia si rodičovstvo vynachváliť.

Princ Harry a Meghan Markle

V máji tohto roka navštívil bocian aj kráľovskú rodinu. Princ Harry a bývalá herečka Meghan Markle sa stali rodičmi malého Archieho. Princ William má deti tri a iste by rád dal bratovi nejaké rady ohľadom výchovy. Zdá sa, že vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu si aj v tomto ohľade robia zásadne, čo chcú.

View this post on Instagram

This morning, The Duke and Duchess of Sussex’s son, Archie Harrison Mountbatten-Windsor was christened in the Private Chapel at Windsor Castle at an intimate service officiated by the Archbishop of Canterbury, Justin Welby. The Duke and Duchess of Sussex are so happy to share the joy of this day with members of the public who have been incredibly supportive since the birth of their son. They thank you for your kindness in welcoming their first born and celebrating this special moment. Their Royal Highnesses feel fortunate to have enjoyed this day with family and the godparents of Archie. Their son, Archie, was baptised wearing the handmade replica of the royal christening gown which has been worn by royal infants for the last 11 years. The original Royal Christening Robe, made of fine Honiton lace lined with white satin, was commissioned by Queen Victoria in 1841 and first worn by her eldest daughter. It was subsequently worn for generations of Royal christenings, including The Queen, her children and her grandchildren until 2004, when The Queen commissioned this handmade replica, in order for the fragile historic outfit to be preserved, and for the tradition to continue. Photo credit: Chris Allerton ©️SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Jessica Simpson

Speváčka a herečka Jessica Simpson v 39 rokoch porodila svoje tretie dieťa. K deťom Maxwell Drew Johnson a Ace Knute Johnson tak pribudla Birdie Mae Johnson a zaradila sa medzi marcové celebritné bábätká roku 2019.

https://www.instagram.com/p/B5dH-MdgWYk/

Miranda Kerr

Kráska a  bývalá manželka Orlanda Blooma je v súčasnosti manželkou Evana Spiegela. S každým zo spomenutých pánov má syna a tento rok porodila tretieho chlapčeka.

https://www.instagram.com/p/B5bu7RLhtL9/

Ryan Reynolds a Blake Lively

Slávny herecký pár priviedol na svet už tri celebritné bábätká. Svoje súkromie si však veľmi prísne stráži, a preto doposiaľ nezverejnil  meno dcérky ani žiadne ďalšie informácie.

https://www.instagram.com/p/B3-kzqRg0T-/

Keira Knightley

Keira Knightley robila okolo svojho tehotenstva tajnosti, ale nakoniec aj tak musela vyjsť s farbou von. Narodila sa jej druhá dcérka a spolu s manželom sa už hrdo prechádzajú aj s dvoma deťmi.

Anne Hathaway

Začiatkom decembra si herečka Anne Hathaway vykračovala s manželom Adamom Shulmanom a starším synom Jonathanom Rosebanksom. Okrem toho im však spoločnosť robil aj najnovší člen rodiny. Zatiaľ však nie je známe, či je to syn alebo dcérka.

Kim Kardashian

Celebritné bábätko ukázala aj náhradná matka. Kim Kardashian a Kanye Westa sa tiež tešia z prírastku. Tento rok sa im narodil syn a Kim sa teší, že jej postava napriek tomu vyzerá stále rovnako.

View this post on Instagram

♥️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Gordon Ramsay

Známemu šéfkuchárovi Gordonovi Ramsaymu sa narodilo už piate dieťa. Ostatné štyri sú už dospelé, preto sa o bábätko určite starajú s radosťou.

Richard Gere

Kto by si nepamätal krásneho milionára z filmu Pretty Woman? Dnes má Richard Gere 70 rokov a tento rok privítal syna Alexandra. Chlapec sa narodil začiatkom februára. V novembri však prišla informácia, že na jar 2020 sa mu narodí ďalšie dieťa. Celebritné bábätká slávneho herca prichádzajú na svet jedna radosť!

https://www.instagram.com/p/Bv652qRF80-/

Aj na Slovensku bolo veselo

Slávne bábätká sa v roku 2019 rodili aj na Slovensku. Herec Martin Mňahončák si na dieťatko musel počkať dlhšiu dobu, ale spolu s manželkou sa už tešia z krásnej dcérky. Aj herečka Mary Bartalos je hrdou maminou a plánuje si založiť veľkú rodinu. Katarína Jakeš Štumpfová svoje tehotenstvo dlho ukrývala, ale dnes sa rada pochváli fotkami, ako kočíkuje svoje dieťa. Jasmina Alagič s manželom Rytmusom veľkolepo privítali na svete syna Sanela a dnes by ste len ťažko tipovali, že moderátorka bola tehotná. Kristíne Tormovej pribudlo k dvojičkám ďalšie bábätko a bocian navštívil aj Petru Malachovskú, manželku Sveťa Malachovského.

https://www.instagram.com/p/B50rSNWHwQI/

Prečítajte si tiež:

Film Vianočný princ 3: kráľovské bábätko je ako príbeh Harryho a Meghan

Zdroj: europa.sk  najmama.sk  pikosky.sk  wanda.sk  topstar.sk  joj.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií