fbpx
Známy celebritný otecko si užíval v bazéne s malou dcérkou. Tá mu dala kompliment, ktorý ho poriadne pobavil

Známy celebritný otecko si užíval v bazéne s malou dcérkou. Tá mu dala kompliment, ktorý ho poriadne pobavil

Namakaný celebritný otecko sa od malej dcérky dočkal komplimentu, aký vôbec nečakal.

Americký herec a wrestler Dwayne Johnson známy aj ako The Rock je známy nielen svojou vymakanou postavou či filmami, ale aj tým, že miluje svoju partnerku a dcéry a prostredníctvom svojho Instagramu sa delí o rôzne detaily z ich rodinného života. Uplynulý víkend si celebritný otecko opäť užíval chvíle so svojimi dievčatami a dcérku Lauren učil plávať v bazéne. Práve k tejto udalosti sa viaže aj vtipná historka, o ktorú sa rozhodol podeliť so svojimi fanúšikmi.

Zdroj: Instagram/therock

“Skvelé dobíjanie bateriek počas tohto víkendu – byť doma so všetkými mojimi dievčatami a učiť plávať toto malé tornádo. Vyzliekol som si tričko a povedala: “Ocko, páčia sa mi tvoje hnedé prsia.” Ďakujem, zlato, ale tato má svaly a nie prsia,” opísal víkendový vtipný zážitok The Rock.

 

 

Zdroj: https://www.instagram.com/therock/

Foto: https://www.instagram.com/p/BlOMfjIl2gb/?taken-by=therock

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Rodičia sparodovali selfie fotky vlastnej dcéry s priateľom!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.