Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čelnú zrážku s kamiónom pri Krásne nad Kysucou neprežil 20-ročný Poliak, vozidlom prešiel do protismeru (foto)

Tragická dopravná nehoda sa v pondelok ráno stala na ceste I/11.

30.10.2023 (SITA.sk) – Tragická dopravná nehoda sa v pondelok ráno stala na ceste I/11 pri Krásne nad Kysucou (okres Čadca).

Ako informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, 20-ročný vodič z Poľska za volantom dodávkového vozidla Renault smerujúci zo Žiliny do Čadce prešiel so svojím vozidlom do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim nákladným vozidlom.

„Pri dopravnej nehode utrpel 20-ročný vodič zranenia, ktorým na mieste podľahol. Alkohol u 61-ročného poľského vodiča kamióna zistený nebol, u nebohého mladého muža bude vykonaná pitva,“ uviedla Kremeňová. Ďalšie okolnosti a príčiny tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

„Cesta bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá a následne presmerovaná do jedného jazdného pruhu,“ dodala Kremeňová.

Viac k témam: cesta I/11, Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda, Tragická nehoda, Záchranársky vrtuľník, žilinská krajská policajná hovorkyňa, žilinská polícia
Zdroj: SITA.sk – Čelnú zrážku s kamiónom pri Krásne nad Kysucou neprežil 20-ročný Poliak, vozidlom prešiel do protismeru (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií