fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aká je cena života? Stačí splniť dve jednoduché podmienky? V novom česko-slovenskom filme sa mihne Frlajs aj slovenský top model Gajdošech

Máte tip? napíšte nám mailom

Informácie o pripravovanom filme aj o tom, ako na ňom zarobiť. Toto je Cena života.

Projekt Business Art Production je filmová produkčná spoločnosť zo Slovenska, ktorá funguje veľmi netradičným spôsobom. Vďaka nej môžete zarobiť na filme, hre alebo inom projekte, ktorý pripravuje.

Čo už majú za sebou?

Momentálne dokončuje svoj prvý mysteriózny film s názvom Šepoty. Celkom ho podporilo vyše 200 ľudí zo Slovenska aj Čiech. Filmoví distribútori už videli krátku 30-minútovú verziu. Teraz čakajú na hotový film, aby sa určili podmienky a termín distribúcie v kinách. Upútavku naň si môžete pozrieť nižšie. Viac nám Peter Jancura prezradil v minulom rozhovore.

Čoskoro sa začne nakrúcanie druhého filmu. Na dramatickom trileri budú pracovať slovenskí aj českí filmári, preto sú jeho ambície veľké. Malo by sa v ňom objaviť viacero známych hercov, ako napríklad Simonetta Hladká (Pivnica), Oliver Oswald (Oteckovia), Patrik Černoch, youtuber a herec Lukáš Frlajs alebo slovenský top model Michal Gajdošech.

Film Šepoty celkom podporilo vyše 200 ľudí zo Slovenska aj Čiech.

Príbeh sa začína v tmavej hale, kde sa šiesti ľudia prebúdzajú uväznení v cele. Denis, jedna z hlavných postáv, si vôbec nepamätá, ako sa sem dostal. Všetci sa postupne prebúdzajú a začínajú panikáriť. Po chvíľke dnu vchádza maskovaný muž so spoločníčkou. Všetci sa naňho zmätene pozerajú a po výkrikoch a márnych prosbách o slobodu prehovorí. Za ničnerobenie a 90 minút ich času muž sľubuje, že všetci odídu ako milionári.

Prečítajte si tiež:
Sloboda pod nákladom: Barabášov film o nosičskom remesle žne úspechy vo svete!
Ako zarobiť na filme
Fotografia z nakrúcania filmu Šepoty. Zdroj: businessartproduction.com

Režisérom je skúsený Čech Dan Pánek, ktorý pracoval na viacerých filmových a seriálových projektoch. Patrí medzi ne aj triler Taxi 121, ktorý bol inšpirovaný skutočnými udalosťami o vraždách pražských taxikárov. Viac informácií sa dozviete v tomto článku.

Tvorcovia sľubujú snímku, aká na Slovensku a v Čechách ešte nevznikol. Divák až do poslednej minúty nebude tušiť, ako sa film skončí. Po kliknutí na tento odkaz si môžete pozrieť základné informácie a tiež máte možnosť stať sa podielnikom filmu už od 18 €. Počet podielov na film je však obmedzený, preto je lepšie zakúpiť si ich čím skôr.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií