fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Český youtuber Misha má dôvod na radosť! Akými slovami reagoval na Silver Play Button?

Máte tip? napíšte nám mailom

Byl jsem jen malej kluk, co hral Minecraft…

Začínal tým, že obdivoval youtuberov. Teraz je jedným z nich. 9-ročný Misha so svojimi šialenými a provokačnými videami, označovaný ako najmladší youtuber Česka (a pravdepodobne aj Slovenska), má dnes viac ako 151- tisíc odberateľov a na svojej fanpage cez 29- tisíc fanúšikov. Mladý youtuber sa tiež môže pochváliť tričkami a plagátmi, ktoré má v predaji.

Jeho najnovšie video však nie je ani šialené ani provokačné. V takmer trojminútovom videu Misha rozpráva, aká bola jeho cesta. O hejteroch a pravých fanúšikoch. O pesničkách a pomoci brata, a tiež o jeho výstupe na vrchol slávy. Rozprával o tom, ako jeho samotného a jeho videá zosmiešňovali “veľkí” youtuberi a o ich nenávisti k nemu. Nezabúda však poďakovať ľuďom, ktorí ho podporujú a pomáhajú mu v plnení jeho detského sna.

misha

Mishov odkaz pre fanúšikov a odberateľov

Zdroj: youtube.com  facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií