fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Cestovať 3 mesiace zadarmo môžete aj vy! Aké podmienky musíte splniť?

Máte tip? napíšte nám mailom

Cestovanie zadarmo je možné vďaka novému startupu. Pozrite sa, čo pre to musíte urobiť.

Cestovať po dobu troch mesiacov úplne zadarmo je skutočne možné! Za všetko môže startup s názvom Secret City Trails, ktorý by vás mohol zaujať. Prostredníctvom neho môžete spoznávať rôzne krajiny, miestne zvyky, kultúru a navyše formou hry.

K tejto téme sa vyjadrila aj Kristína, ktorá tvrdí: „Tvorenie novej hry sa začína zmapovaním mesta a nájdením všetkých detailov a miest, ktoré chceme v danej hre mať. Najskôr veľa pátrame a robíme online výskum. Keď zmapujeme mesto, vieme určiť, kadiaľ zhruba hra povedie a môžeme sa pustiť do tvorby. Na záver tvoríme k hádankám príbehy. Chceme sprostredkovať príbehy, ktoré nenájdete v hocijakom bedekri a odporúčaniach. Nie sme platené miestami, ktoré odporúčame, náš zákazník nie je náš produkt.“  

Princíp cestovania je postavený na tom, že si dotyčná osoba kúpi určitú hru v konkrétnom meste. Napríklad hru v Amsterdame je možné si zadovážiť v rozmedzí 17 až 28 eur.

Tento nápad spojený s cestovaním vznikol v hlavách dvoch žien. Konkrétne ide o Slovenku Kristínu Palovičovú a Holanďanku Wendy van Leeuwen. Obe spojila láska k cestovaniu, ale aj fakt, že pracovali pre spoločnosť Nike. Hru začali tvoriť pred 3 rokmi, kedy si nechali poradiť od ľudí vo svojom okolí, ktorí im povedali, že by svoj nápad mali brať skutočne vážne.

Prečítajte si tiež:
Prevod za pár sekúnd: Národná banka schválila zavedenie okamžitých platieb

Do svojho projektu momentálne hľadajú stážistu, ktorého úlohou bude za 3 mesiace navštíviť 6 krajín, 13 miest a pritom si zahrať 19 hier. Chceli by ste ním byť práve vy?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií