fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chalan z Česka sa rozhodol bojovať proti zlatokopkám! Takto to vyzeralo

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladý Čech sa so zlatokopkami rozhodol bojovať svojsky a celé to zachytila kamera.

Český mladík si zrejme povedal, že už bolo dosť zlatokopiek, a tak s nimi začal bojovať. A to poriadne rafinovane. Navyše to celé zachytil na kameru a zverejnil na YouTube. Ako prvá sa mu “do rany” dostala mladá pohľadná žena, ktorá mu tvrdila, že je vydatá a ponáhľa sa na autobus. Keď však uvidela, aké má dotyčný auto, hneď ju myšlienky na jazdu autobusom prešli. V tom momente sa ale stalo niečo, na čo táto zlatokopka tak skoro určite nezabudne.

Ako druhú svoju “obeť” si Čech vybral slečnu, na ktorú natrafil pred obchodom. Rozhodol sa ju pozvať na kávu, no mladá žena to odmietla s tým, žeby to nebolo vhodné. No tak, ako v prvom prípade, aj v druhom, akonáhle dievčina uvidela luxusné auto, zmenila názor a pozvanie na kávu prijala. V kaviarni však zažila niečo, čo skutočne nečakala.

Dosť ale bolo slov, najlepšie spravíš, keď si celý tento príbeh pozrieš vo videu.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Záhadné miesta na Slovensku #10 Psychiatria v Pezinku

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií