fbpx
Chalan z Česka sa rozhodol bojovať proti zlatokopkám! Takto to vyzeralo

Chalan z Česka sa rozhodol bojovať proti zlatokopkám! Takto to vyzeralo

Mladý Čech sa so zlatokopkami rozhodol bojovať svojsky a celé to zachytila kamera.

Český mladík si zrejme povedal, že už bolo dosť zlatokopiek, a tak s nimi začal bojovať. A to poriadne rafinovane. Navyše to celé zachytil na kameru a zverejnil na YouTube. Ako prvá sa mu “do rany” dostala mladá pohľadná žena, ktorá mu tvrdila, že je vydatá a ponáhľa sa na autobus. Keď však uvidela, aké má dotyčný auto, hneď ju myšlienky na jazdu autobusom prešli. V tom momente sa ale stalo niečo, na čo táto zlatokopka tak skoro určite nezabudne.

Ako druhú svoju “obeť” si Čech vybral slečnu, na ktorú natrafil pred obchodom. Rozhodol sa ju pozvať na kávu, no mladá žena to odmietla s tým, žeby to nebolo vhodné. No tak, ako v prvom prípade, aj v druhom, akonáhle dievčina uvidela luxusné auto, zmenila názor a pozvanie na kávu prijala. V kaviarni však zažila niečo, čo skutočne nečakala.

Dosť ale bolo slov, najlepšie spravíš, keď si celý tento príbeh pozrieš vo videu.

Zdroj: youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Reklama sa inšpirovala seriálom Game of Thrones! Jej vtip a originalita baví ľudí po celom svete
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.