Búrlivák a sukničkár Charlie Sheen prekvapuje: Objaví sa v novom filme, ktorého žáner ťa šokuje

Búrlivák a sukničkár Charlie Sheen prekvapuje: Objaví sa v novom filme, ktorého žáner ťa šokuje

Charlie Sheen prekvapuje fanúšikov!

Americký herec Charlie Sheen sa preslávil predovšetkým mimoriadne populárnym sitkomom 2 a pol chlapa, no známy je aj svojimi búrlivými prejavmi, záľubou v ženách a alkohole či drogách a prevalením kauzy o HIV. Po tom, ako dostal v spomínanom seriáli vyhadzov, objavil sa ešte v seriáli Kurz sebaovládania, ktorý sa ale s veľkým úspechom nestretol a tak pomaly upadal do zabudnutia.


Fanúšici ale aj kritici mu po všetkých jeho excesoch nedávali nádeje, že ho ešte niekedy uvidíme na filmovom plátne. Lenže opak sa stal pravdou a Charlie Sheen sa objaví vo filmovej novinke s názvom 9/11. Ako už názov snímky napovedá, je zameraná na udalosti z 11. septembra 2001, kedy v New Yorku padli “Dvojičky”. Ide o dramatický thriller, v ktorom si zahrá po boku Whoopi Goldberg.

Charlie Sheen je aj známym konšpirátorom, ktorý má rád rôzne teórie a verí v magickosť dátumu 9/11. Okrem toho verí aj tomu, že bývalý americký prezident Barack Obama a niekdajšia kandidátka na americkú prezidentku, Hillary Clinton, smrdia za pekelnou sírou. Samotný herec sa vyjadril ohľadom nového filmu takto: “Cítim sa byť hlboko spojený s daným materiálom a teším sa na prácu s mojou drahou kamarátkou Whoopi Goldberg.”

Fanúšikovia, ktorí teraz mali možnosť vidieť trailer snímky 9/11 ale nadšení nie sú a na Charlieho sa valí poriadna vlna kritiky. Čo na novinku povieš ty?

 

 

Zdroj: YouTube, Mashable

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Odrastení herci seriálov a filmov! Takto sa po rokoch zmenili...
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*