fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ubytovanie snov. Strávte noc v chatke, ktorá je celá z čokolády

Máte tip? napíšte nám mailom

Milovníci čokolády by túto chatku, ktorá je celá z čokolády a zo sladkej pochúťky je aj jej interiér, mali navštíviť čím skôr.

Všetci milovníci čokolády by mali svoju pozornosť obrátiť na Francúzsko. Práve tam sa totiž nachádza skutočný sladký domov. Chatku z čokolády nájdeme konkrétne v múzeu keramiky Cité de la Céramique v  v meste Sèvres. V tejto chalúpke snov, ktorá je vlastníctvom webového portálu booking.com, sa dokonca môžete ubytovať.

Zdroj: booking.com

Čokoládová chatka sa rozprestiera na 18 metroch štvorcových a na jej stavbu sa použilo 1 a pol tony sladkej pochutiny. Ubytovať sa tu môžu štyria ľudia, pričom cena za jednu noc na tomto jedinečnom mieste snov  je 50 eur, čo nie je až tak veľa. Rezervovať si unikátny nocľah z čokolády si môžete kliknutím na tento odkaz.

Zdroj: booking.com
Zdroj: booking.com
Zdroj: booking.com
Zdroj: booking.com

“Architektom” tejto čokoládovej chatky je známy francúzsky čokolatiér Jean-Luc Decluzeau. “Nikdy som si nemyslel, že budem mať niekedy možnosť postaviť čokoládovú chatku pre obyvateľov v životnej veľkosti! Teším sa, že môžem spolupracovať s booking.com a zdieľať tak moju vášeň pre čokoládu. Dúfam, že hostia ocenia možnosť bývať v takomto sladkom a unikátnom ubytovaní,” uviedol Decluzeau, ktorý pri svojom výtvore aj zapózoval.

Prečítajte si tiež:
Na flašiach Budišky sa objavili nacististické pokriky z čias Hitlera
Zdroj: booking.com

 

 

Zdroj: http://www.ladbible.com/news/food-you-can-stay-in-this-cottage-made-entirely-of-chocolate-20180919

Foto: https://www.booking.com/searchresults.en-gb.html?aid=1214967;sid=92a400f97e7aa1bc326217a9fbeac5c8;closed_msg=4015861;dest_id=-1470798;dest_type=city;hlrd=2;redirected=1;source=hotel&

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií