fbpx
Ubytovanie snov. Strávte noc v chatke, ktorá je celá z čokolády

Ubytovanie snov. Strávte noc v chatke, ktorá je celá z čokolády

Milovníci čokolády by túto chatku, ktorá je celá z čokolády a zo sladkej pochúťky je aj jej interiér, mali navštíviť čím skôr.

Všetci milovníci čokolády by mali svoju pozornosť obrátiť na Francúzsko. Práve tam sa totiž nachádza skutočný sladký domov. Chatku z čokolády nájdeme konkrétne v múzeu keramiky Cité de la Céramique v  v meste Sèvres. V tejto chalúpke snov, ktorá je vlastníctvom webového portálu booking.com, sa dokonca môžete ubytovať.

Zdroj: booking.com

Čokoládová chatka sa rozprestiera na 18 metroch štvorcových a na jej stavbu sa použilo 1 a pol tony sladkej pochutiny. Ubytovať sa tu môžu štyria ľudia, pričom cena za jednu noc na tomto jedinečnom mieste snov  je 50 eur, čo nie je až tak veľa. Rezervovať si unikátny nocľah z čokolády si môžete kliknutím na tento odkaz.

Zdroj: booking.com
Zdroj: booking.com
Zdroj: booking.com
Zdroj: booking.com

“Architektom” tejto čokoládovej chatky je známy francúzsky čokolatiér Jean-Luc Decluzeau. “Nikdy som si nemyslel, že budem mať niekedy možnosť postaviť čokoládovú chatku pre obyvateľov v životnej veľkosti! Teším sa, že môžem spolupracovať s booking.com a zdieľať tak moju vášeň pre čokoládu. Dúfam, že hostia ocenia možnosť bývať v takomto sladkom a unikátnom ubytovaní,” uviedol Decluzeau, ktorý pri svojom výtvore aj zapózoval.

Zdroj: booking.com

 

 

Zdroj: http://www.ladbible.com/news/food-you-can-stay-in-this-cottage-made-entirely-of-chocolate-20180919

Foto: https://www.booking.com/searchresults.en-gb.html?aid=1214967;sid=92a400f97e7aa1bc326217a9fbeac5c8;closed_msg=4015861;dest_id=-1470798;dest_type=city;hlrd=2;redirected=1;source=hotel&

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Nekonečná čokoláda je už pár rokov hitom internetu. Vieme, ako to s týmto trikom skutočne je!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.