fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chcel jej ukázať len ich svet, avšak, nevedel, čo tým spôsobí

Máte tip? napíšte nám mailom

Do slovenských kín prichádza krásna animovaná rozprávka, ktorá prinesie dojímavý príbeh medzi obrom a dievčatkom z úplne rozličných svetov.

O príbeh sa postarali traja veľkí velikáni podobných príbehov, a to Roald Dahl, Walt Disney a Steven Spielberg. Animovaný film je o malom dievčatku menom Sophia, ktorá si hľadá a aj nájde nového kamaráta.

Tým kamarátom je obor. Ten jej chce predstaviť svoj svet v zemi obrov. On sám je len malý “obrík” oproti svojim rovesníkom, ktorí sú od neho oveľa vyšší.

Avšak, jeho výška nie je dôležitá pri kamarátstve s touto dievčinou, ktorá má najprv z neho strach, avšak, časom zistí, že je to veľmi milý kamoš. Okrem toho je dokonca vegetarián a má vycibrený čuch na rôzne vône.

obor 2

Po dlhšej dobe sa spolu skamarátia natoľko, že medzi nimi vznikne krásne priateľské puto. Avšak, prichádza problém, keď sa zrazu objavia tí veľkí priam až strašní obri, ktorí nechcú strpieť Sophiu vo svojom svete…

Táto animovaná rozprávka sa volá “Kamoš obor” a je naozaj veľmi pekná a je vyhradená aj pre menšie deti. Ako vznikalo priateľstvo medzi obrom a Sophiou si môžete pozrieť aj nižšie v traileri.

Prečítajte si tiež:
Neuveriteľné príklady, prečo si grafici zaslúžia viac rešpektu

A ako to celé dopadne? Zistíte to už 01. 09. 2016, kedy je aj naplánovaná slovenská kinopremiéra.

Zdroj: youtube.com

Foto: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií