Chcel jej ukázať len ich svet, avšak, nevedel, čo tým spôsobí

Chcel jej ukázať len ich svet, avšak, nevedel, čo tým spôsobí

Do slovenských kín prichádza krásna animovaná rozprávka, ktorá prinesie dojímavý príbeh medzi obrom a dievčatkom z úplne rozličných svetov.


O príbeh sa postarali traja veľkí velikáni podobných príbehov, a to Roald Dahl, Walt Disney a Steven Spielberg. Animovaný film je o malom dievčatku menom Sophia, ktorá si hľadá a aj nájde nového kamaráta.

Tým kamarátom je obor. Ten jej chce predstaviť svoj svet v zemi obrov. On sám je len malý “obrík” oproti svojim rovesníkom, ktorí sú od neho oveľa vyšší.

Avšak, jeho výška nie je dôležitá pri kamarátstve s touto dievčinou, ktorá má najprv z neho strach, avšak, časom zistí, že je to veľmi milý kamoš. Okrem toho je dokonca vegetarián a má vycibrený čuch na rôzne vône.

obor 2

Po dlhšej dobe sa spolu skamarátia natoľko, že medzi nimi vznikne krásne priateľské puto. Avšak, prichádza problém, keď sa zrazu objavia tí veľkí priam až strašní obri, ktorí nechcú strpieť Sophiu vo svojom svete…

Táto animovaná rozprávka sa volá “Kamoš obor” a je naozaj veľmi pekná a je vyhradená aj pre menšie deti. Ako vznikalo priateľstvo medzi obrom a Sophiou si môžete pozrieť aj nižšie v traileri.

A ako to celé dopadne? Zistíte to už 01. 09. 2016, kedy je aj naplánovaná slovenská kinopremiéra.

Zdroj: youtube.com

Foto: youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Leonardo DiCaprio získal svojho prvého Oscara!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*