Chcem vám porozprávať

Chcem vám porozprávať

Je to viac ako mesiac od rozchodu(ktorý ale bol v skúškovom období). Tak je to už mesiac, čo žijem v jednom byte s mužom, ktorý sa so mnou rozišiel. Poviem vám, byť v inej izbe, keď ráno odchádza, tak to je hrozne nahovno.
Ja som sa už vyrovnala s tým, že to už skončilo a nebude to. Prekvapivo rýchlo, myslím.
Ale prečo dospelý človek má potrebu ubližovať po rozchode, ktorý prišiel preto, že to proste nefungovalo?
Včera som nespravila skúšku. Prvý raz, nebola som nejaká zrútená, ale veselá zrovna tiež nie, proste som len chcela, aby ma niekto objal. A objal. kamarát zo školy, ktorého vidím tak trikrát za mesiac. Stál tam a čakal, kedy vyjdem a keď zbadal moje slzy, nechcel sa odo mňa pohnúť. A nechcel ma pustiť z náručia.
Potom som zavolala svojmu bývalému priateľovi, ktorý povedal, že nech netrapoším a mám sa ponáhľať za psom.
Nehovorím, že potrebujem, aby ma ľutovali. Len aby bol niekto pri mne. Niekto, komu na mne záleží. Či rozchod= viac ma neotravuj, hoci sme spolu skoro dva roky bývali, máme spolu psa a tisícky spolu prežitých hodín?
Potom som prišla domov a volal mi ten kamarát, že idú von(lebo spravili skúšky) a že ma nechce provokovať, ale veľmi by chceli, aby som išla s nimi a netrápila sa doma. A ja som šla a ani len na sekundu som nemyslela na to, že som smutná, lebo som nedala 12 kreditovú skúšku.
Večer, keď som prišla domov, bol tam aj môj one and only a povedal, že proste NEBUDE ČAKAT, KÝM SA MNE URÁČI a mám si konečne začať riešiť sťahovanie.
ČO?
Ty sa so mnou rozídeš pred najťažšou skúškou, ty ma zdrbeš, ked nespravím najväčšiu , ten istý ty mi povieš, že už nemieniš čakať, kým ja dokončím tie trápne skúšky? naozaj?
neverím
neverím, že niekto je takto zlý, lebo chce. neverím, že niekto, s kým žijete dva roky vám zámerne ubližuje.
A dnes mi opäť volal spolužiak, že sa ideme spolu kúpať. Tak sme sa boli spolu kúpať.


Mamina reakcia: ” Lebo oni ťa ľúbia “
Tak teďa ďakujem, že mám okolo seba tak nádherných ľudí. Vo všetkom zlom sa DÁ nájsť niečo dobré, som za to vďačná.
Vďačná, lebo mám pri sebe ľudí, ktorí ma chcú podporiť , lebo im na mne záleží, lebo niekto hce, aby som sa mala dobre, lebo niekto vo mňa verí.
Dúfam, že raz budem tAký dobrý človek ako vy.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Stroskotaná láska so sebou prináša veľa zmien. Ukážu ti to výstižné ilustrácie, ktoré zachytávajú reakcie vo vzťahu a po rozchode

Tento blog napísala blogerka: Blogerka Tanickina

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu