fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chceš byť v koži celebrity, mať davy fanúšikov pod pódiom a pocítiť svetlá reflektorov?

Máte tip? napíšte nám mailom

Mnohí z nás má niekedy sen, stať sa ozajstnou hviezdou. Stáť na pódiu, tlieskať spolu s fanúšikmi v žiare svetelných reflektorov. Ak to chceš, máš šancu!

Hviezdne fotky zo stageu a zábery z Pohody na citylightoch

Orange „postaví“ na Pohode tento rok ešte jeden stage. Nie však pre hudobné hviezdy, ale pre všetkých návštevníkov, ktorí chcú pocítiť svetlá reflektorov a davy fanúšikov pod pódiom na vlastnej koži. S atrapami hudobných nástrojov sa môžete zahrať na rokové legendy, popové hviezdy či tvrdých metalistov.

Zábavné momenty tých najlepších z najlepších sa vďaka #OrangeNaPohode môžu taktiež objaviť na citylightoch po celom Slovensku.

v koži celebrity

Fotkami z Pohody sa môžete prihovoriť ľuďom na zastávkach či v nákupných centrách slovenských miest. Stačí zdieľať fotku na Instagrame s hashtagom #OrangeNaPohode. Možno sa práve vaša fotka dostane do výberu tých najzábavnejších, ktoré Orange prenesie na citylighty po celom Slovenku či na obrazovky do predajní Orangeu. Každý, kto prispeje do „instagramového pohodového albumu“ Orangeu, bude zaradený do žrebovania o telefóny značky Huawei.

Prečítajte si tiež:
Zisti o sebe viac! Akú hudbu počúvaš, takým si človekom

Zdroj: www.pohodafesitval.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií