fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chceš vodičák zadarmo? Polícia vyhlásila súťaž pre školákov, zapojiť sa naozaj oplatí

Máte tip? napíšte nám mailom

Polícia SR chce súťažou docieliť zvýšenie bezpečnosti na cestách a vzdelávanie chodcov. Ponúka zaujímavé ceny!

„Chodci často ohrozujú nielen svoje, ale aj životy iných svojím nezodpovedným správaním. Preto je prevencia už u školákov veľmi dôležitá. Často sú to oni, ktorí môžu dokonca poučiť vlastných rodičov a prispieť tak k záchrane životov,“ povedal viceprezident Policajného zboru Róbert Bozalka.

Do vyhlásenej súťaže sa môžu zapojiť žiaci do 18 rokov. Podmienkou je poslať vlastný projekt na tému „Ako by som zlepšil bezpečnosť cestnej premávky v mojom meste (obci)“. Policajti následne vyhodnotia tri najlepšie projekty a autorov čakajú skvelé ceny, napríklad vodičské preukazy úplne zdarma.

Súťaž pre školákov

VODIČÁK ZADARMO A NÁVŠTEVA POLICAJTOV: VYHLASUJEME SÚŤAŽ PRE ŠKOLÁKOVZapojiť sa môžu školáci do 18 rokov. Hráme naozaj o atraktívne ceny. Na oplátku od vás získame dôležité poznatky na zlepšenie bezpečnosti dopravy. Komplet info nájdeš na www.policiasr.sk/doprava.

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Středa 13. března 2019

 

Prečítajte si tiež:
Videli ste video, ktoré má takmer 2 milióny pozretí?

Posledný možný dátum poslania projektu je 12. máj na email dopravnyexpert@minv.sk. Viac informácií sa dočítate TU.

Zdroj: facebook.com/Polícia Slovenskej republiky

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií