fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Buď chlap! Tieto kúsky oblečenia podčiarknu vašu mužnosť

Máte tip? napíšte nám mailom

Móda sa rieši najmä v súvislosti s nežnejším pohlavím. A my to nikomu nezazlievame, predsa len sa máloktorá dáma uspokojí s modrými džínsami a jednofarebným tričkom. No aby sme nehádzali všetkých mužov do jedného vreca, dnešný článok bude venovaný práve tým, ktorí si na svoj denný outfit potrpia. Že šaty robia človeka? Nie. Šaty robia chlapa, to bude naše dnešné heslo. Vyskúšajte nové strihy a materiály, pánska móda prechádza vývojom každý rok.

Dôležitý je strih

Milí páni, prosím vás, zabudnite na zvoncové nohavice, ktoré vám vo vetre vejú ako plachetnica v smere vetra. TIež by ste si mohli odpustiť o 3 čísla väčšie tričko, vaše hip-hopové roky sú, hádam, už dávno preč. Nevravíme, že máte chodiť obtiahnutí od hora dole, to tiež nie je práve príťažlivé, no dnes je moderný jednoznačne užší strih strečového oblečenia. Nemajte strach, nebudete sa cítiť nepohodlne. Streč je pohodlný materiál, ktorý sa vašim mieram prispôsobí.

Zdroj:budchlap.sk

Nezabúdaj na elegenciu, buď chlap na úrovni

Vieme, že najlepšie sa cítite práve vo voľných, športovejších veciach, no to neznamená, že vo vašom šatníku nemajú byť aj elegantné veci, ktoré vytiahnete častejšie ako pri príležitosti svadby vašej sesternice. Elegentne oblečený muž pôsobí vkusne, úspešne a príťažlivo, to vám dosvedčí každá žena. Ak k tomu pridáte ešte správny štýl hodiniek, pekne upravený účes a úsmev, nečudujte sa padnutým sánkam dievčat, ktoré pôjdu okolo. To je vedľajší efekt.

Prečítajte si tiež:
Toto sú štyri najčastejšie typy vzťahov: Zisti, aký je ten tvoj a či má šancu na prežitie

Je lepšie jednoduché jednofarebné tričko alebo farebné s potlačou?

My vravíme: aj-aj! Jednoduché jednofarebné tričko je výbornou voľbou najmä k roztrhaným džínsom, no vlastne i k hocičomu inému. Stratené však nie je ani farebnejšie tričko s potlačou, práve naopak. Môže pekne podčiarknuť vašu osobnosť. Kombinovali by sme ho však s jednoduchšími džínsami alebo džínsovými nohavicami. Vyhnite sa však infantilným potlačiam, na ženy pôsobia priam asexuálne.

Zdroj: budchlap.sk

Košeľa navoľno alebo zapraviť?

Samozrejme, že zapraviť! Aj my, ženy, sa rady pozrieme na vaše “krivky”. Kúpte si pekný, kvalitný, univerzálny a najlepšie kožený opasok, ktorý váš elegantný outfit doplní a ajhľa, sexy muž je na svete.

Zdroj: budchlap.sk

Záleží aj na spodnom prádle?

Samozrejme, že záleží. Milí páni, zabudnite, že slovo slipy ešte existuje. Slipy nie sú cesta. Je to jeden ohavný kúsok, ktorým svoju polovičku určite nepotešíte a ani vám nepridá na sexepíle. Boxerky sú omnoho, omnoho lepšou voľbou, v ktorej sa budete cítiť lepšie určite aj vy. Obopnú vám pekne zadok a držia pokope všetko, čo majú. Navyše sa nezarezávajú, tak prečo ich nahrádzať niečim iným?

Prečítajte si tiež:
13. november bol pre Slovensko čiernym dňom: Tri ženy sa utopili v rozbúrenej rieke
Zdroj: budchlap.sk

Ale ako si vyskladám outfit?!

Nebojte sa, my veľmi dobre vieme, že pre väčšinu z vás je zvoliť si vhodný outfit jedna zo zbytočne komplikovaných úvah, ktorými by ste sa mali zaťažovať každý deň. Stránka Buď chlap na to myslela a zoskladala vám vhodné kombinácie, ktoré si môžete zakúpiť ako komplety a to dokonca v zvýhodnenej cene. Nájdete tam ako športový, tak i elegantný štýl. Na svoje si tam príde naozaj každý chlap.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií