fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chlapec videl na internete film pre dospelých. To, čo potom spravil malej sestre, je hrozné

Máte tip? napíšte nám mailom

Len 12-ročný mladík sa po pozretí porna zmenil na besniace monštrum.

Malý chlapec na internete natrafil na film pre dospelých, ktorého dej bol poriadne drsný. Po jeho zhliadnutí sa rozhodol, že to, čo videl na monitore, chce okúsiť i v realite, a tak sa vybral za svojou vlastnou iba 9-ročnou sestričkou. Tá sa mu nedobrovoľne oddala po tom, ako sa jej začal vyhrážať.

Po čine sa dievčatko so svojím zážitkom zverilo matke a tá to okamžite so synom šla riešiť, no ten trval na tom, že sestra so sexom súhlasila. Ani nízky vek malého dievčatka, neodradil chlapca a znásilnil ju dokonca niekoľkonásobne. Pred súdom sa priznal k tomu, že so sestrou mal styk až 6-krát. Súd rozhodol o jeho liečbe a tiež o tom, že bude pravidelne monitorovaný.

Sudca upozorňuje, že podobných prípadov pribúda a to hlavne kvôli tomu, že deti majú prostredníctvom internetu veľmi ľahký prístup k pornografii.

Zdroj: mirror.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií