fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tento chlapík tvrdí, že sa vrátil z budúcnosti: Takto podľa neho bude vyzerať svet v roku 2028

Máte tip? napíšte nám mailom

50-ročný chlapík menom Noah tvrdí, že sa vrátil z budúcnosti a opísal, ako údajne bude vyzerať svet v budúcnosti!

Noah tvrdí, že pracoval pre viaceré tajné organizácie, ktoré údajne mali pracovať na tom, aby ľudia vedeli cestovať v čase. Tiež vraví, že cestovanie v čase sa darí už od roku 2003, ale všetko je prísne utajované a nikto o tom nehovorí. Päťdesiatnik však na svoj vek vôbec nevyzerá a vraj to má byť vďaka tajným liekom na mladší vzhľad. Okrem toho sa posťažoval, že výlety v čase spôsobili, že trpí depresiami a anorexiou.

Teraz sa rozhodol o svojich problémoch prehovoriť, aby čo najviac ľudí varoval pred praktikami americkej vlády. Preto natočil video, ktoré poslal kanálu Paranormal Elite, aby ho zverejnili a všetky informácie sa tak dostali k širokej verejnosti.

Podľa Noaha sa svetu odhalí cestovanie čase až v roku 2028. Aby chlapík dokázal, že si nevymýšľa a skutočne prišiel z budúcnosti, tvrdí, že v roku 2020 sa opäť americkým prezidentom stane Donald Trump. To však nie je jediná informácia, ktorú prezradil. Podľa jeho slov sa môžeme tešiť na omnoho lepšie elektrické autá, no varuje, že väčšina ľudí bude svoj čas tráviť iba vo virtuálnej realite a pozor si máme dať aj na nebezpečnú umelú inteligenciu.

Prečítajte si tiež:
Fotografka predstavuje jednoduchý návod, ako vytvoriť úžasnú vianočnú selfie u seba doma

 

 

Zdroj: YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií