fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chlapík sa rozhodol, že sa nebude takmer 2 roky uspokojovať! Takto ho to ovplyvnilo

Máte tip? napíšte nám mailom

Istý muž sa rozhodol, že uspokojovanie sa preňho stane tabu a takmer 2 roky si nespraví dobre. 700-dňový pôst ohodnotil takto.

Aj keď je sebaukájenie prirodzené u oboch pohlaví a môže mať pozitívny vplyv na život, nájdu sa ľudia, ktorí sa rozhodnú, že uspokojovanie samých seba sa vzdajú. Pre takýto krok sa rozhodol aj muž s prezývkou Brohit, ktorý je v skupine “NoFap”, sa rozhodol pre ťažkú skúšku – vydržať bez toho, aby si urobil dobre dlhých 700 dní. Ďalší členovia tejto skupiny neverili tomu, že takýto dlhý čas bez masturbovania zvládne, no on sa pochlapil a dal to. Ako mu to zmenilo  život?

Brohit tvrdí, že mu za ten čas stúplo sebavedomia, omnoho ľahšie sa dokáže sústrediť na svoje povinnosti a má oveľa viac energie. „Neprestajne myslíme len na jedno – na to, aké by to bolo vyspať sa so ženami, ktoré vyzerajú dokonalo. Teraz mám nad sebou úplnú kontrolu. Stále mám rovnaké chúťky ako na začiatku, ale som omnoho silnejší. Šťastie a pocit uspokojenia prišli spolu s tým, stačilo sa nesústreďovať na túžbu vo mne,“  napísal chlapík v skupine NoFap.

Prečítajte si tiež:
Tipy, ako môžete perfektne stráviť posledný deň v roku

 

 

Zdroj: Reddit

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií