Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Záchranári poskytli pomoc zranenej lyžiarke na Chopku

Zranenej žene poskytli pomoc záchranári priamo na mieste. Záchranári Horskej záchrannej služby (HZS), ktorí pôsobia v rámci Oblastného strediska Nízke Tatry,  zasahovali pri poskytnutí pomoci mladej lyžiarke.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

Záchranári Horskej záchrannej služby (HZS), ktorí pôsobia v rámci Oblastného strediska Nízke Tatry,  zasahovali pri poskytnutí pomoci mladej lyžiarke, uvádza Aktuality.sk. Žena si poranila nohu, keď sa nachádzala na južnej strane Chopku. K zraneniu prišlo konkrétne v prednej Derešskej mulde.

HZS na svojej facebookovej stránke uvádza, že „záchranári zranenú 29-ročnú ženu na mieste ošetrili, nohu jej zafixovali a za pomoci saní ju transportovali na Kosodrevinu. Zároveň informuje, že ženu z Kosodreviny do Krúpovej odviezli prostredníctvom lanovky, kde si ju už prevzala posádka RZP.”

Zdroj: Aktuality. sk, facebook.com/HZS

Zdroj titulnej foto: facebook.com/HZS

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií