fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Záchranári poskytli pomoc zranenej lyžiarke na Chopku

Máte tip? napíšte nám mailom

Zranenej žene poskytli pomoc záchranári priamo na mieste. Záchranári Horskej záchrannej služby (HZS), ktorí pôsobia v rámci Oblastného strediska Nízke Tatry,  zasahovali pri poskytnutí pomoci mladej lyžiarke.

Záchranári Horskej záchrannej služby (HZS), ktorí pôsobia v rámci Oblastného strediska Nízke Tatry,  zasahovali pri poskytnutí pomoci mladej lyžiarke, uvádza Aktuality.sk. Žena si poranila nohu, keď sa nachádzala na južnej strane Chopku. K zraneniu prišlo konkrétne v prednej Derešskej mulde.

HZS na svojej facebookovej stránke uvádza, že „záchranári zranenú 29-ročnú ženu na mieste ošetrili, nohu jej zafixovali a za pomoci saní ju transportovali na Kosodrevinu. Zároveň informuje, že ženu z Kosodreviny do Krúpovej odviezli prostredníctvom lanovky, kde si ju už prevzala posádka RZP.”

Zdroj: Aktuality. sk, facebook.com/HZS

Zdroj titulnej foto: facebook.com/HZS

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií