Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chorvátsky minister obrany Banožić je vážne zranený po autonehode, zrážke podľahol vodič druhého vozidla

Nehoda sa stala v sobotu vo východnom Chorvátsku.

11.11.2023 (SITA.sk) – Chorvátsky minister obrany utrpel vážne zranenia pri autonehode, pri ktorej ďalšia osoba zomrela.

Nehoda sa stala v sobotu ráno vo východnom Chorvátsku. Ministerstvo obrany a televízia HRT informovali, že minister Mario Banožić bol v aute, ktoré sa zrazilo s dodávkou. Jej vodič zomrel.

Hovorca vlády Marko Milić uviedol, že minister obrany nie je v ohrození života. Lekári uviedli, že má pomliaždeniny hlavy a mozgu a zostáva na pozorovaní, no je pri vedomí. Príčina nehody je predmetom vyšetrovania, uviedlo ministerstvo obrany.

Miestny portál Index uviedol, že Banožić zjavne išiel na lov, keď havaroval. Na záberoch z miesta bolo vidno ministrovo auto prevrátené na boku vedľa ťažko poškodenej dodávky. Bolo tam pritom daždivo a hmlisto.

Viac k témam: Autonehoda, chorvátsky minister obrany
Zdroj: SITA.sk – Chorvátsky minister obrany Banožić je vážne zranený po autonehode, zrážke podľahol vodič druhého vozidla © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií