fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chudnite podľa horoskopu: Vaše znamenie vám napovie, ako byť fit!

Chudnutie nie vždy ide tak, akoby ste si predstavovali. I keď sa usilujete menej jesť alebo ste odpozerali „overené″ recepty od svojich kamarátok, výsledok sa môže míňať účinku. Nechajte sa inšpirovať hviezdami!

Chudnutie podľa znamenia

Blíženci sa večne pasujú s nechceným priberaním na váhe a to hlavne z dôvodu, že konzumujú nekvalitnú stravu. Ak chcú schudnúť, musia do svojo jedálnička pridať viac zeleniny. Pre blížencov je tiež vhodné, keď si doprajú sýty obed, ale v popoludňajších hodinách by sa mali zasýtiť niečím osviežujúcim. Raci majú sklon sa prejedať a často sú so sebou nespokojní. Prejedajú sa najmä vtedy, keď trpia nedostatkom sebaúcty a k tomu im dopomôže práve nejaký druh športovej aktivity. Ľudia v znamení leva nadváhou netrpia, ale keď ich niečo trápi útechu hľadajú v jedle. Preto by mali jesť vyvážene počas celého dňa.

Panny zvyčajne nemajú problém so stravou, zamerať by sa ale mali na potraviny bohaté na vlákninu. Váhy ťažko odolávajú kulinárskym zážitkom v podobe jedla. Pre ich je dôležité dbať na to, aby dodržiavali pitný režim. Taktiež je pre nich podstatné dopriať si stravu bohatú na vitamíny a minerály.

Škorpión je vášnivé znamenie, ktoré si rado dopraje chutné jedlo. Nie je pre nich vhodné, ak jedia neskoro v noci, keďže majú prirodzený sklon priberať na váhe. Strelci zvyčajne nedbajú na to, aké veľké porcie jedla si doprajú. Vhodné je, ak pravidelne jedia a tiež si doprajú viac zeleniny. Kozorožec má zvyčajne problém pribrať na váhe ale títo ľudia by si mali dať pozor na vysmažané jedlá.

Vodnár má často nezvyčajné chute a v oblasti jedla je dosť vyberavý. Svoje stravovacie návyky musí často prekopať úplne od základov. Ryby sú náchylné na stres a preto často hľadajú útechu v jedle. Baran neznáša stereotyp, čo sa prejavuje aj na jeho aktívnom životnom štýle. Rôznorodé chute v jedle ho prevádzajú celý život. Býk je znamenie, ktoré je náchylné k priberaniu, preto by sa ľudia narodení v tomto znamení mali vyhýbať prejedaniu.

 

 

Nahrávam...

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií