fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chýba nám sústredenosť. Zbytočné vylúčenia pripravili Slovákov o ďalšie body

Máte tip? napíšte nám mailom

Hokejová reprezentácia Slovenska prehrala ďalší zápas. Ich súperom bolo Nemecko. Slovenských reprezentantov na tohtoročných majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji sprevádza smola.

Po vydarenom štarte šampionátu, kedy sme nad USA vyhrali 4:1, sa nám už až tak nedarí. Slováci síce podávajú naozaj dobré výkony, no na konci im chýba sústredenosť. To sa zväčša odzkadlí na zbytočných vylúčeniach. Podobne tomu bolo aj v dnešnom zápase.

Slovenskí hokejisti síce v druhej prehrávali 0:1, no gólmi Sekeru a Hudačka sme sa do zápasu vrátili. Na ľade sme boli dominantnejším tímom pokým neprišli zbytočné vylúčenia. Slováci ubránili aj hru v početnej nevýhode o dvoch hráčov, no v posledných dvoch minútach sa o slovo opäť prihlásili Nemci, a to hneď dvakrát.

Slovákom patrí patrí po jednom víťazstve šiesta priečka. Nemecko je s 12 bodmi našu skupinu vedie. Najbližší zápas Slovensko odohrá proti Francúzsku 17. mája o 16.15 h. 

Zdroj titulnej foto: webnoviny.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií