fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chystá sa pokračovanie úspešnej série TAXI!

Máte tip? napíšte nám mailom

Séria TAXI, kde Daniel rozváža po Marseille svojich klientov, sa opäť vracia na filmové plátna. Tentokrát to už bude v poradí piata časť o taxikárovi, ktorému zrejme nič nehovoria dopravné značky či prekročenie rýchlosti.

Tieto akčne ladené komédie síce niesu najlepším filmovým skvostom, no určite zaujali milióny filmových nadšencov po celom svete. Pričom s minimálnym rozpočtom dosiahol celkom slušne čísla tržieb (viď tabuľku nižšie).

Rozpočet a tržby jednotlivých dielov ($):

rozpočet/tržby:

Taxi         8,1/93,4

Taxi II     11,0/64,0

Taxi III   14,5/110,6

Taxi IV    17.5/99,3

Pri takto nízkych rozpočtoch na film je až neuveriteľné, že tieto filmy získali takto vysokú popularitu po celom svete. Preto je prirodzené, že tvorcovia nechcú za žiadnu cenu upustiť od tejto skvelej série. Piaty diel je naplánovaný na 31. 01. 2018 a o réžiu sa postará Franck Gastambide (Pařba v Pattayi).  O scenár sa postarala dvojica Ahmedem Hamidim Malikem Bentalhou. S najväčšou pravdepodobnosťou sa na scénu vráti známa dvojka Samy Naceri a Frédéric Diefenthal.

Prečítajte si tiež:
4 filmy na zamyslenie, o ktorých budete premýšľať ešte pár hodín (1. časť)

Ako sme už mohli vidieť v predchádzajúcich častiach, Daniel je skvelý vodič auta Peugeot 406, ktorý je špeciálne upravený a musí sa skamarátiť s trochu nešikovným policajtom, ktorý ho vždy vytiahne z nejakého problému.  Zatiaľ, čo budeme čakať na prvý trailer nového filmu vychutnajte si poslednú časť tohto kultového filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=hLSFxzenX4Q

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií