fbpx
Chytľavá online hra Slither.io, ktorá ti nedovolí prestať hrať!

Chytľavá online hra Slither.io, ktorá ti nedovolí prestať hrať!

Nevieš, čo s voľným časom? Musíš sa učiť a tebe sa vôbec nechce? Musíš niečo spraviť, ale vôbec na to nemáš chuť? Na tieto chvíle vynašli šikovní ľudia z IT odboru skvelé hry.

Jednou z najznámejších jednoduchých online hier sa stala hra s guličkou, ktorá požiera ostatné guličky. Agar.io si môžete bezplatne zahrať priamo na tomto linku: agar.io.

Ak vás už nebaví, objavili sme novú hru, ktorá vás určite dostatočne odreaguje. Pointa celej hry je, že začínaš ako malý had a snažíš sa zablokovať ostatných hadov tak, aby do teba narazili. Tým sa oni rozpadnú a ty ich môžeš zožrať. Získaš body a zväčšíš sa. Hada môžeš ovládať myškou alebo šípkami na klávesnici. Pri stlačení tlačítka na myške zrýchlite a tým môžeš prekvapiť súpera, aby do teba narazil. Zrýchlenie má aj jednu nevýhodu. Počas rýchleho pohybu strácaš svoju dĺžku.

Stačí vyplniť meno a začať hrať. Hru nájdeš tu: [button color=”red” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://slither.io/”]Slither.io[/button]

Zdroj: slither.io

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Súťaž v hraní online hry Slither.io o poukážku! Najdlhší had vyhráva!
Google+ Linkedin