fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chytľavá online hra Slither.io, ktorá ti nedovolí prestať hrať!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nevieš, čo s voľným časom? Musíš sa učiť a tebe sa vôbec nechce? Musíš niečo spraviť, ale vôbec na to nemáš chuť? Na tieto chvíle vynašli šikovní ľudia z IT odboru skvelé hry.

Jednou z najznámejších jednoduchých online hier sa stala hra s guličkou, ktorá požiera ostatné guličky. Agar.io si môžete bezplatne zahrať priamo na tomto linku: agar.io.

Ak vás už nebaví, objavili sme novú hru, ktorá vás určite dostatočne odreaguje. Pointa celej hry je, že začínaš ako malý had a snažíš sa zablokovať ostatných hadov tak, aby do teba narazili. Tým sa oni rozpadnú a ty ich môžeš zožrať. Získaš body a zväčšíš sa. Hada môžeš ovládať myškou alebo šípkami na klávesnici. Pri stlačení tlačítka na myške zrýchlite a tým môžeš prekvapiť súpera, aby do teba narazil. Zrýchlenie má aj jednu nevýhodu. Počas rýchleho pohybu strácaš svoju dĺžku.

Stačí vyplniť meno a začať hrať. Hru nájdeš tu: Slither.io

Zdroj: slither.io

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií