fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čiara lásky vie veľa napovedať o vašej láske. Zistite, čo prezrádza tá vaša!

Máte tip? napíšte nám mailom

Čiara lásky na vašich dlaniach vie veľa napovedať o tom, ako sa správate, keď ste zamilovaní.

Stačí, aby ste si položili dlane k sebe a zamerali sa na svoju čiaru lásky. Tá sa na jednotlivých dlaniach môže spájať presne v strede alebo sa môže rozdeľovať na pravej či ľavej ruke.

Všetky tieto polohy čiary lásky prezrádzajú niečo iné o tom, ako budete lásku prežívať. Zistite, ako ste na tom vy?

maxresdefault-640x360

1. Čiara lásky na pravej ruke siaha nižšie

Zaujímavosťou je, že osoby, ktoré majú čiaru lásky na pravej ruke nižšie, nie sú na vážne vzťahy, pretože milujú slobodu, voľnosť a nezávislosť. Neplatí to však v prípade, keď sa naozaj zamilujú, pretože vtedy sú ozaj oddanými osobami. Zaujímavé je aj to, že vyhľadávajú skôr mladšie polovičky a v láske sa riadia viac rozumom ako srdcom.

2. Čiara v jednej úrovni

Ak máte čiaru lásky v jednej úrovni, tak vedzte, že ste šťastná žena. Milujete naplno a úprimne a láska je pre vás veľmi dôležité puto. Okrem toho ste veľmi citlivá a emotívna osoba, a tak pred milovaným nič neskrývate. Svoj vzťah beriete vážne, nie je to len krátkodobá romanca, ale staviate sa k nej, ako k láske na celý život. Šťastný vzťah je totiž vašou prioritou.

Prečítajte si tiež:
Make-up artistka ti poriadne zamotá hlavu! Na svojej tvári vytvára geniálne optické ilúzie

3. Čiara lásky na ľavej ruke siaha nižšie

Pokiaľ máte čiaru lásky na ľavej ruke nižšie, tak je pravdepodobné, že sa vám páčia skôr starší muži. Aj vy ste romantickou osobou s veľkými vášňami a túžite stále po niečom novom, stereotyp totiž vo vašom slovníku nemá miesto. Máte perfektný šiesty zmysel, vďaka ktorému sa viete v láske vždy dobre rozhodnúť.

Napíšte nám, v akej polohe máte svoju čiaru lásky vy?

Zdroj: prosvet.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií