fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čím si musela prejsť známa filmová postava Black Widow zamlada?

Máte tip? napíšte nám mailom

Samotný Marvel má naozaj málo ženských hrdiniek. Kvôli tomu je aj pod paľbou kritiky ženského tábora. Práve postava Black Widow je jednou z tých mála ženských postáv. Momentálne ju hrá jedna z najkrajších a najlepších herečiek Scarlett Johansson, ktorá  hrá podľa mnohých túto postavu najlepšie zo všetkých herečiek, ktoré Čiernu Vdovu už hrali. Viacero z vás tiež určite počulo, že sa šušká aj o samostatnom filme pre túto komixovú hrdinku, ale všetko je zatiaľ naozaj len v rovine úvah.

Zatiaľ žiadny režisér sa do tejto komplikovanej úlohy nehrnie, pretože si nikto netrúfne povedať, aký ohlas by tento samostatný film mal. Preto mnoho fanúšikov musí zbierať aké také informácie len z filmov, kde bojuje po boku Avangers alebo sa niekde mihne ako vedľajšia postava. Tak to bolo napríklad aj v zatiaľ poslednom Kapitánovi Amerika: Občianska vojna. Alebo dúfať, že niekto postupne bude aspoň po troške dostávať na povrch ďalšie informácie aj bez pomoci filmov. A tak sa aj stalo.

Práve vyplávali na povrch informácie, že Natasha mohla mať vo filme ďalšiu scénu. Presnejšie povedané, ďalšiu temnú scénu. Mnoho ľudí bolo prekvapených keď zistili, že Black Widow nemôže mať deti. Samozrejme, v jej prípade nejde o žiadny genetický problém, ale práve ide o problém vyvolaný jej tvrdým až brutálnym výcvikom, kedy jej bolo vpichnuté sérum, ktoré jej dopomohlo k lepším schopnostiam, ale to inokedy. Táto skutočnosť z jej minulosti bola spomenutá vo filme Avangers: Vek Ultrona.

Prečítajte si tiež:
Svet Harryho Pottera čoskoro opäť na filmových plátnach. Sledujte teaser

V jednej z dôležitých scén, ktoré sa ale objavili v komixovej adaptácií Natasha hovorí Kapitánovi príbeh. Príbeh, ktorý sa dohral ešte keď bola malá. Tu je voľne preložená citácia z komixovej knihy.

Natasha pozorne sledovala Kapitánov výraz. Nakoniec prehovorila. „Kedysi v Rusku, v Červenej miestnosti, boli nás desiatky. Len dievčatá, len mladé. Bývali sme spolu. Nechali nás spriateliť sa. Všetko len preto, aby nás potom nasadili do tundry, asi dva týždne pešo od domova. So zásobami, ktoré nám mali vydržať len pre jedno dievča. Aby len jedno dievča prežilo celú tú cestu.“ Kapitán sa na ňu úpenlivo pozrel a zrazu pochopil. „Nenechaj ich, aby nás vtlačili do zimy,“ povedala nakoniec.

To vlastne znamená, že predtým, ako sa Natasha stala Čiernou vdovou, musela si prejsť trošku horšou verziou Hier o život. To ako sa ale Marvel stavia k niektorým udalostiam v komixoch, ale nemusí nikoho prekvapovať, že sa toto do zatiaľ žiadneho filmu nedostalo. Čo vy? Chceli by ste takúto scénu vo filme, prípadne už konečne aj samostatný film o tejto zvodnej a nebezpečnej kráske alebo ani nie?

Prečítajte si tiež:
4 filmy, o ktorých budete premýšľať ešte pár hodín #4

Pre zaujímavosť. Je možné, že Natasha neskôr po výcviku žila kľudný život so svojím mužom, ktorý bol podľa všetkého vojak. Raz ho ale zastrelili a Natasha si to vzala k srdcu tak, že sa chcela všetkým pomstiť. Naučila sa tým viac bojových umení na vysokej úrovni, vyrobila si aj vlastné zbrane. Preto je vraj prezývaná Čierna vdova.

Zdroj: prima.cz

Obrázky: 1., 2., 3.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií