Čím je výnimočný Noel Gugliemi?

Čím je výnimočný Noel Gugliemi?

Videli ste už niekedy vo filme tohto muža? Zoznámte sa – toto je Noel Gugliemi (a.k.a Noel G). Ale je možné, že ho poznáte ako drsného gangstra Hectora.

Možno sa pýtate: V ktorom filme hral tento chlap Hectora? Tu je odpoveď!


seriouslyhectorhesgotalastnamebuthecant_9c5a69_5798033

Podľa tohto obrázku to vyzerá, že Noel Gugliemi hrá vždy len gangstra menom Hector, ale pravdou je, že herec nehral iba postavy menom Hector. Hráva aj latinskoamerické postavy menom Raul, José, Felipe či Javiér. Obrázok len nejaký vtipálek upravil.

Tento obrázok nedávno obletel internet. Ako sa vraví, niet dymu bez ohňa a ani toto nevzniklo len tak z nudy. Je pravda, že Noel Gugliemi hráva postavy menom Hector dosť často. Avšak nie až tak často, aby bol tento obrázok pravdivý.

009gmr_noel_gugliemi_001

Kde všade hral Hectora?

Noel Gugliemi sa ako Hector objavil (objaví) napr. vo filmoch alebo seriáloch:

   • Rýchlo a zbesilo
   • Rýchlo a zbesilo 7
   • Rýchlo a zbesilo: Flow
   • Hope Cafe
   • Vi
   • Retail (seriál)
   • Fresh off the boat (seriál)

Ako ste sa už možno dovtípili, práve film Rýchlo a zbesilo nakopol jeho kariéru (Hectora). Momentálne herec pracuje na novom filme 3 Solitude (2018), kde si zahrá (znovu) Hectora. Môžeme iba polemizovať, či si tento herec rád vyberá záporné postavy s menom Hector alebo či ich kvôli nemu špeciálne pomenujú/premenujú na Hectora.

Síce Noel Gugliemi vyzerá ako prototyp juhoamerického gangstra, vo svojom súkromnom živote robí na školách preventívne prednášky o gangoch. Je nábožensky založený a v poslednej dobe robí čoraz častejšie aj prejavy v kostole.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Trailer k filmu Transformers: Posledný rytier
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*