fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čínsky rok 2020 bude v znamení kovového potkana: Čo nám prinesie?

Čo všetko prinesie rok potkana?

Máte tip? napíšte nám mailom

Nový čínsky rok sa začne 25. januára 2020 a ponesie sa v znamení kovového potkana. Mali by sme očakávať šťastie a harmóniu. Čo všetko ešte prinesie?

Čínsky rok 2020 bude štedrý

Máme sa na čo tešiť! Čínsky rok 2020 by mal byť lepší ako ten predchádzajúci. Je v znamení kovového potkana, ktorý je v ázijskej kultúre považovaný za vznešeného, múdreho, prešibaného a usilovného živočícha. Niektorí ľudia ho považujú za odporného, no v Ázii sa teší úcte. Kovový potkan je symbolom bohatstva a hojnosti. Potkan je šikovný, vie byť všade prvý a je zrodený pre úspech. Pripravme sa teda na to, že nás čakajú lepšie časy.

https://www.instagram.com/p/B6tyoAwK88i/

Budú sa plniť sny

Čínsky rok potkana má ľuďom priniesť tvorivú energiu, aby si dokázali splniť všetko to, po čom už dlho túžia. Jej úlohou je ukázať ľuďom, že sami sú tvorcami svojho šťastia a iba na nich záleží, ako sa im bude dariť. Ak chcete mať rok 2020 podľa svojich predstáv, dajte si syr a orechy, lebo potkan ich má veľmi rád. Šťastie nájdete aj v láske, pretože vzťahy budú spokojnejšie a harmonickejšie. Šťastnými číslami budú 5, 7 a 9 a šťastné farby biela, žltá, modrá, zelená, sivá a čierna. Čínsky rok potkana bude priať aj všetkým kreatívnym snahám. Ak ste nemaľovali, nepísali alebo nehrali na hudobnom nástroji už celé mesiace, určite sa k týmto činnostiam zasa vráťte.

Prečítajte si tiež:
Hypnagógia: stav mysle medzi spánkom a bdelosťou, ktorý je kľúčom ku kreativite
Čínsky rok 2020 bude v znamení kovového potkana. Čo to znamená?
Pixabay.com

Najviac úspechov v práci

Čínsky rok 2020 bude priať najmä pracovnej oblasti. Najväčšie úspechy čakajú ľudí narodených v znamení potkana práve tu. Môže sa zlepšiť ich postavenie, zarobia viac peňazí alebo si nájdu prácu, ktorá ich bude skutočne baviť a napĺňať. Nemusíte sa báť ani investícií, pretože sa vrátia. Dôležité ale je nemíňať peniaze zbytočne a naučiť sa šetriť. Potom prídu nevídané zmeny k lepšiemu a poviete si, že konečne je na svete lepšie. Svoje šťastie nájdu aj tí, ktorým sa vyhýbala láska. Nájdete skvelého partnera, spriaznenú dušu alebo celoživotnú lásku. Nebojte sa robiť zásadné rozhodnutia, ktorých ste sa doposiaľ tak veľmi báli. Čaká vás úspech a spokojnosť. Kovový potkan má dar meniť nešťastné okolnosti na šťastné. Je teda najvyšší čas meniť svoj život k lepšiemu.

https://www.instagram.com/p/B6uaEx_ge0F/

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií