fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

6 kapiel zabojuje o postup do finále CityMusicShow

Máte tip? napíšte nám mailom

Registrácia bola ukončená a do hudobnej súťaže CityMusicShow sa prihlásilo 6 kapiel, ktoré zabojujú o postup do finále.

Prvé resp. vyraďovacie kolo sa uskutoční 14.1.2017, z ktorého do finále postúpia 4 kapely. Finále bude o týždeň po 1. kole 21.1.2017, v ktorom vystúpi aj špeciálny hosť – Vrbovskí Víťazi.

V prvom kole budú mať kapely 35 minút na odohratie koncertu pred divákmi, ktorí budú po ukončení poslednej kapely hlasovať, a tak rozhodnú, ktorá kapela postúpi do finále. Na koncerte budú prítomní aj porotcovia, ktorí budú mať k dispozícii niekoľko hlasov, ktoré môžu použiť.

Niekoľko hlasov bude možné získať aj pred koncertom, a to na sociálnej sieti, kde kapely budú zbierať ,,lajky,, . Hlasy sa pripočítajú k hlasom, ktoré budú získané na koncerte.

Ak sa chcete dobre zabaviť, kultúrne vyžiť a podporiť mladé talentované kapely, tak sa zastavte v City Clube v Trnave.

V prvom kole zabojujú kapely: Four Faces z Hoste, Očistec zo Serede, Embers z Trnavy, Ignasio z Trnavy, Števo Gajdoš trio z Novej Bane a FidliCanti z Horných Orešian.

plagat-1-kolo

Viac info :www.citymusicshow.sk
Kontakt : citymusicshow@gmail.com
FB : www.facebook.com/citymusicshow

Prečítajte si tiež:
Mladá rapperka KlaudiSS sa ospravedlňuje?! Komu a čo spôsobila?
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií