Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo bolo na fungovaní tejto vlády zlé, ubližujúce a chaotické, všetci vieme, vyhlásil Šimečka

Slovensko čakajú náročné mesiace a progresívci podporia všetky kroky, ktoré pomôžu znížiť chaos.

7.5.2023 (SITA.sk) –
Slovensko čakajú náročné mesiace a Progresívne Slovensko (PS) sa v nich bude správať konštruktívne a podporí všetky kroky, ktoré pomôžu znížiť mieru chaosu.

Uvádza sa to v stanovisku predsedu hnutia Michala Šimečku k rozhodnutiu Eduarda Hegera, ktorý požiadal prezidentku Zuzanu Čaputovú o odobratie poverenia viesť vládu SR.

“Čo bolo na fungovaní tejto vlády zlé, ubližujúce a chaotické, všetci vieme. Nemá zmysel to teraz opakovať. V PS sa jej preto chceme už len poďakovať za to, čo bolo dobré – minimálne za držanie jasnej zahraničnopolitickej orientácie Slovenska,“ vyjadril sa Šimečka.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda hnutia Progresívne Slovensko (PS), Premiér Slovenskej republiky, Prezidentka SR, Úradnícka vláda
Zdroj: SITA.sk – Čo bolo na fungovaní tejto vlády zlé, ubližujúce a chaotické, všetci vieme, vyhlásil Šimečka © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií