fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo o tebe prezradí čiara srdca na tvojej dlani?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Čiara srdca sa považuje za dôležitý indikátor citov a celkových prejavov smerom k iným osobám.

 

Porovnaj svoju čiaru srdca s ilustráciou a pod obrázkom nájdeš odpoveď na to, čo táto čiara o tebe vypovedá.

 

A)

Ak sa čiara na tvojej dlani začína pri prostredníku, si rodený líder – ambiciózna a inteligentná osobnosť. Medzi tvoje kvality patrí dobrý úsudok a si schopný robiť správne rozhodnutia. K iným si menej citlivý, dalo by sa povedať, že až chladný.

 

B)

Ak sa čiara srdca začína medzi tvojím prostredníkom a ukazovákom, si človek, ktorý je k ostatným milý a ohľaduplný. Okrem toho si však zdržanlivý a k ľuďom pristupuješ opatrne. Si človek, ktorému iní dôverujú a pri rozhodovaní sa držíš zdravého sedliackeho rozumu.

 

C)

Pokiaľ sa tvoja čiara začína pod ukazovákom, máš viac-menej tie charakterové vlastnosti, ako osoba, ktorej sa začína pri prostredníku. Takže si prečítaj bod A)

 

D)

Ak má čiara srdca na tvojej dlani začiatok v oblasti medzi ukazovákom a palcom, si veľmi trpezlivý, starostlivý a máš len dobré úmysly. Vyznačuješ sa tiež dobrým srdcom. To je zároveň tvojou charakteristickou črtou.

Prečítajte si tiež:
Vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne rušia od utorka operácie

Zdroj: electropiknik.cz

 

 

 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií