Čo tak byť ready a konečne žiť?

Čo tak byť ready a konečne žiť?

“Hey, človek. Pozri sa, koľko ľudí dnes vedie negatívny život, aj napriek darom, ktoré nám boli dané. Sprav si cestu pre pozitívny deň, veď stačí nám tak málo, aby sme mohli žiť krásne. Každý deň, už od skorého rána, mám dôvod na úsmev … milión dôvodov, prečo sa mať fajn.“ (:
Tak,začala by som asi týmto úryvkom z piesne Každý deň od N3Odkaz. 🙂


Viete o tom,že dnes je svetový deň úsmevu? Áno? Tak ste dobre informovaní o svetových dňoch alebo Vám to niekto povedal, poprípade ste si to prečítali na nejakej sociálnej sieti, takže sa nečudujte, keď dnes cestou do práce alebo domov, cestou do školy alebo do nejakého pubu, stretnete kopec ľudí, ktorí budú šíriť pozitívnu energiu všade okolo. Nepozerajte na nich ako na bláznov, hej, to robíte. Z vlastnej skúsenosti vravím.

Byť ready a šíriť dobro 🙂

Veď o tom to je, nie? Šíriť lásku a pozitif vajbrejšn. O tom je náš život.
Ľudia si pamätajú veselých, usmiatych, plných optimizmu ľudí, ktorí im rozjasnili deň, možnože život. Ktorý im dali nový pohľad na svet/na ľudí z tej lepšej stránky. Spomínajú na nich so šťastím v srdci, s úsmevom na tvári.

Hej, hej, všetci dobre vieme, že nie vždy je nálada na úsmev, ale problémy a ťažké životné situácie tu budú vždy. A tým, že budeme stále strápení neodoženieme ani jedno z toho, naopak – pritiahneme to k sebe, resp. necháme sa nimi uzemniť ešte viac.
Berme problémy ako ďalší schod, ktorý nás vedie k lepšiemu životu, k múdrejšej osobnosti (pretože každý problém, ktorý sa snažíme vyriešiť z nás robí skúsenejších a múdrejších ľudí).

byť ready !

“Keď môžeš vyriešiť svoj problém, tak aká je potreba sa trápiť? Keď ho nemôžeš vyriešiť, tak aký zmysel má trápiť sa?”
Berme to len ako ďalšiu skúsenosť, ako ďalší test našej osobnosti.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Pristrihnite mi krídla, prosím ... - blog

Tak poďme šíriť lásku a úsmev. (:”

Tak. Môj dnešný, o niečo dlhší, blog začnem týmto mojím “posolstvom” písaným ešte za čias Mohameda. Aj keď dnes nie je Deň úsmevu – správne milý čitateľ, nevadí. Prednedávnom sme mohli zakúsiť čaro ďalšieho dňa s nálepkou “Hug day”, tak priznaj sa, koľkých ľudí si objal?!
Priznávam, moja čiernočierna duša nevedela o tomto dni, dokým ma v meste zvanom “slovenský Rím” nezastavila dvojica s tričkami “hug me”. Snáď mi to bude odpustené, a snáď si ten dátum už budem pamätať, a možno aj nie.

Pointa tohto blogu je neznáma dokonca aj mne, ale snáď sa k niečomu vysoko pointálnemu dostanem(e). Prv si ale pusť Kodaline – Ready. Pred niekoľkými dňami som vyhlásila, že lepšie precítené texty ako Kodaline nemá nik, a tento názor ešte stále hlásim do šírych diaľav. Proste si to zapni, človiečik môj premilený, a uvidíš, hneď budeš ready žiť svoj život (pokiaľ si ho ešte žiť nezačal, pretože pokiaľ žiješ, a nie len existuješ, tak Ti tlieskam).

Ach,opäť raz si čítam tie riadky o šírení pozitívnej energie a chytila ma menšia chvíľa sebareflexie. Kde je tá dobrá nálada, kde sa len mohla skryť? Skryla sa za život a za to,čo so sebou prináša? Neviem,no jedno viem s istotou.. vydávam sa na cestu za hľadaním.

Hľadaním pozitívnej energie
Hľadaním šťastia a úsmevu
Hľadaním každého dňa, kedy sa budem mať fajn, pretože máme miliónov dôvodov na radosť.

Tak ma chyť za ruku a hľadaj so mnou.
Si ready? Pretože ja áno!

S láskou
vaša NekonečnáTma

Tento blog napísala: Endlessdark , viac na endlessdarkb.wordpress.com

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu