fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ženy v tom majú jasno: TOTO je 15 najhorších vecí, ktoré neznášajú na mužoch!

Čo ženy neznášajú na mužoch? Toto sú odpovede, ktoré zaujmú nielen nežnejšie pohlavie.

Máte tip? napíšte nám mailom

Len nedávno sme sa vybrali do ulíc, aby sme zistili 15 najhorších vecí, ktoré muži neznášajú na ženách.

Aby to však bolo fér, vydali sme sa opäť medzi vás. Presnejšie, dali sme priestor nežnejšiemu pohlaviu. Zisťovali sme, čo ženy najviac neznášajú na mužoch. Prinášame vám výber toho najzaujímavejšieho a možno aj najvtipnejšieho (najmä ak nejde o toho vášho muža). Veď posúďte sami!

Čo ženy neznášajú na mužoch

1.

Včera som videla, ako sa istému mužovi hompáľali cestoviny na brade. Bŕŕŕ, až ma striaslo! Vážne! Tie ich maxi brady naozaj nemusíme. Jedia s nimi, športujú, kúpu sa v bazénoch. No, nie je to nechutné?  Koľko špiny v nich musí byť!? (Táňa, 28 rokov)

2.

Ja neznášam na mužoch, keď nosia o číslo a viac menšie oblečenie. Ledva otočí nohou, ale mini cigaretový strih alebo tričko veľkosti S na statnejšom tele, to musí byť! O trčiacich zadkoch a vypasovaných rozkrokoch radšej pomlčím! (Petra, 23 rokov)

3.

Nič na svete ma nevie tak vytočiť, ako keď sa po dome povaľujú použité slipy a ponožky! Niekedy mám pocit, že sa muži vyzliekajú už počas chôdze. Pri televízii vyzlečie pravú ponožku, v kuchyni ľavú a slipy nechá pohodené len tak na gauči. Toto ma dovádza do nepríčetnosti! A robia to stále! A keď mi ešte zadre zdrobneninkou, ale moja, nejedujkaj sa toľko, tak, nechcite vedieť, čo by som mu vtedy urobila! (smiech -poz.red.) (Mirka, 35 rokov)

4.

Neznášame rozdrapujúcich sa búchačov vo fitku. Pobehujúcich mužov v minitričkách s pumpujúcimi svalmi. Topkou je, keď nám ženám fučia pri ušiach a popritom vydávajú zvuky, ako pri pôrode! Stenať vedia, ale uložiť si činky po sebe tam, kam patria, tak už to nie! Páni, zamyslite sa, čo je sexi! (Eva, 33 rokov)

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Truhla s mŕtvou matkou spadla na syna, ktorý ju niesol. Bol na mieste mŕtvy

5.

Čo ženy neznášajú na mužoch? Brady ako od Ježiška. Je to nechutné. A to najmä tie, ktoré sú neupravené. Týmto odkazujem mužom, že brada nie je všetko! Keď ju už máš, treba sa o ňu aj starať!

6.

Mám alergiu na mužov, ktorí sú povolaním syn. Tieto rozmaznané, nesamostatné, večne ublížené deti! (Zuzana, 25 rokov)

7.

Najviac, keď sa hrá na tvrďasa alebo džigola a to za každú cenu. (Viera, 24 rokov)

Prečítajte si tiež :

Profesionálny spoločník Rodan vraj vie, čo potrebujú ženy! Oslovujú ho však aj muži (ROZHOVOR)

8.

Nie je nič horšie, ako keď vás chce pobozkať a máte pocit, že olizujete popolník od cigariet. Toto skutočne neznášame na mužoch! (Martina, 19 rokov)

9.

Keď vidím tie úzke rifle ako kradnuté od sestry! Nielenže to nenormálne skracuje nohy, pridáva kilá, ale je dokázané, že to nie je ani zdravé. Takže chlapci, aj tam dole to musí dýchať!  (smiech –poz.red.) (Monika, 25 rokov)

 

10.

Mala som dvoch priateľov. Obaja boli fixovaný na mamičku. Len to, čo povedala mamička, bolo vždy najlepšie. Najprv to bolo milé. Potom otravné. A nakoniec divné! Baby, pozor na mamičkiných miláčikov! Ruky od nich preč! (Barbora, 27 rokov)

Prečítajte si tiež:
Skvelý nápad! Postavy z Disneyoviek nakreslené v situáciách, ktoré ti určite niečo hovoria!

11.

Najlepší sú muži, ktorí si myslia, že nás dostanú na hlúpe až vulgárne vtipy a príbehy. A  keď ich stále opakujú! Skutočne, nás ženy nezaujíma, že tvoj dobrý priateľ obskočil susedu z piateho poschodia a ešte stihol večer dve čísla. (Ivet, 29 rokov)

12.

Už ste videli dospelého capa, čo nenechá vyhrať deti? Alebo ak vyhrajú, nedokáže to prehltnúť? Nie? Toto ma vie vždy tak zabaviť!  (Soňa, 40 rokov)

13.

Ženy neznášajú na mužoch najviac dva extrémy. Žiarlivcalakomca. Raz som to zažila naraz! Trvalo to veľmi krátko, ale bola to veľmi intenzívna skúsenosť! (Lucia, 25 rokov)

14.

Je to jednoduché! Prsty v nose. Chlapci, prosím nerobte to! Videla som to viackrát a vždy mám na mále udržať si žalúdok, fúj! Ale odpovedať kompletne na to, čo ženy neznášajú na mužoch…To by bolo na samostatnú kapitolu. Robia viacero nechutností, najmä ak si myslia, že tam nie sme. Napríklad, keď grgajú pri jedle a myslia si, aké je to len vtipné. (Martina, 22 rokov)

15.

Ježis Mária! Ženy nemajú radi na mužoch… ak majú pocit, že majú stále pravdu! (Zuzana, 31 rokov)

Tak čo, ženy?  Našli ste sa v odpovediach? Alebo máte TÚ SVOJU odpoveď na otázku, čo ženy neznášajú na mužoch? 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií