fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čoho sa v živote najviac bojíte? Odhalí vám to tento test osobnosti

Máte tip? napíšte nám mailom

Aký je váš najväčší strach v živote?

Každý z nás sa niečoho bojí, aj keď svoj strach niekedy potláčame, aby sme v očiach iných nevyzerali ako slabosi a tak sa niekedy môže stať, že ani sami nevieme, čoho sa bojíme. Čoho sa teda v živote obávame najviac? Váš najväčší strach vám pomôže odhaliť dnešný projektívny test. Stačí sa iba pozrieť na obrázok a bez väčšieho rozmýšľania povedať, čo ste si na ňom všimli ako prvé. Tak poďme na to…

Čo vidíte na obrázku ako prvé?

 

Nôž

Ak ste si na obrázku ako prvé všimli nôž, nemusíte sa ľakať – nepredstavuje to váš strach z násilia. Máte strach s iného zabijaka – zo smrteľných chorôb. Tieto vaše obavy môžu prameniť z toho, že ste vo svojom okolí mali niekoho, kto zákernému ochoreniu podľahol. Bojíte sa však nielen o seba ale i o svojich blízkych. Tento váš strach je na jednej strane pozitívny – núti vás dbať o svoje zdravie, no na druhej strane vás viac či menej skľučuje. To spôsobuje, že život si nedokážete užívať naplno a iba prežívate.

Prečítajte si tiež:
Slovenskí policajti sa opäť raz predviedli: Z nehody spravili nechutnú zábavu, ktorou pobúrili národ

 

Húsenica

Húsenica na obrázku zaberá minimum miesta a ak ste si ju všimli ako prvú, vôbec to nenaznačuje obavy z hmyzu. Znamená to, že máte strach z duchov a iných paranormálnych javov. Za normálnych okolností sa veľmi neprejavuje, no pokiaľ idete v noci tmavou ulicou alebo ste sami doma a začujete čudný zvuk, objaví sa a nedá pokoj. Možno ste tento strach získali už v detstve, no vylúčené nie je ani to, že ste ho mohli nadobudnúť už v dospelosti. Treba si uvedomiť, že sa voči nemu nedá logicky bojovať, lebo je akosi prirodzené báť sa toho, čo nepoznáme.

 

Jablko

Ak ste si ako prvé všimli jablko, znamená to, že máte najväčší strach zo smrti. Aj keď nepatríte k ľuďom, ktorí vidia nešťastia na každom rohu a všetkého sa boja. Skôr vaše obavy pramenia z toho, čo bude po tom, prípadne, ako sa vám bude umierať, keď svoj život neprežiješ skutočne naplno a zmysluplne. Mali by ste si dávať pozor na to, aby ste tomuto strachu nepodľahli až príliš, pretože sa ľahko môže stať, že sa na obavy zo smrti zameriate natoľko, že prestanete žiť.

Prečítajte si tiež:
Dnes je Svetový deň UFO. Oslavuje sa od roku 2001 ako Deň neidentifikovateľných lietajúcich objektov

 

Motýľ

Pokiaľ ste ako prvého zbadali motýľa, vypovedá to o vás, že váš strach pramení z minulosti. Najviac zo všetkého sa totiž obávate odmietnutia, zrady a toho, že vás ľudia neprijmú takých, akými ste. Tieto obavy však dokážete veľmi dobre maskovať a tak ho na vás takmer vôbec nebadať. Ste okrem iného aj skvelými priateľmi, ktorí svojich blízkych vždy pozorne počúvajú a sú ochotní vždy pomôcť ako len môžu. To všetko robíte preto, aby ste mali dobré vzťahy s inými, no oni mnohokrát ani len netušia, ako sa vás dokážu niektorými vecami dotknúť.

 

 

Zdroj: Your Tango

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií