fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo sa deje s Conorom McGregorom? Opäť skončil vo väzbe, fanúšikovi rozbil telefón

Máte tip? napíšte nám mailom

Hviezdu UFC Conor McGregora zadržala polícia v Miami po tom, ako rozbil mobil fanúšikovi, ktorý sa s ním chcel odfotiť. 

Írsky bojovník je obvinený za lúpež, informovala polícia. McGregor skončil vo väzbe po tom, ako rozbil mobil fanúšikovi, ktorý sa s ním plánoval odfotiť.

Incident sa odohral krátko pred pol šiestou ráno, keď 30-ročný bojovník opustil známy hotel Fontainebleau v Miami Beach.

Policajná správa tvrdí, že fanúšikovi vytrhol mobil z ruky, hodil ho na zem, poskákal po ňom a nakoniec s ním hviezda UFC odišla. 

Fanúšik po incidentne nezaháľal a ihneď sa obrátil na políciu, ktorá mu po vzhliadnutí kamerového záznamu dala za pravdu.

O väzbe informovala stránka bbc počas včerajšieho dňa. Podľa informácií rodák z Dublinu spolupracoval s políciou a po zadržaní ho prepustili na kauciu vo výške 12 500 amerických dolárov.

Toto však nie je prvýkrát čo sa McGregor ocitol pred súdom. Minulý rok mu hrozil až 11-ročný trest za napadnutie autobusu, v ktorom sa nachádzali bojovníci UFC.

Autobus napadol v čase, keď prišiel o opasok šampióna v ľahkej váhe UFC. Nakoniec sa sám prihlásil na polícií a k činu sa priznal.

Prečítajte si tiež:
Pitie piva dokáže spomaliť starnutie lepšie ako krémy proti vráskam

Videozáznam ukázal, ako spomínaný bojovník hodil vozík do okna autobusu, v ktorom sa nachádzali bojovníci UFC. Tí práve odchádzali z tlačovky z newyorského Barclays Centre.

Video z minuloročného napadnutia: 

Nakoniec vyviazol len s piatimi dňami verejných prác a bol prepustení na kauciu v hodnote 50 000 amerických dolárov.

Zdroj: bb.com, tvnoviny.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií