fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ďalšie osobnosti sú nakazené COVID-19, medzi nimi herec z Game Of Thrones

Koronavírus sa šíri ďalej, neobchádza ani slávne osobnosti. Toto sú známi ľudia, ktorých testy na COVID-19 boli pozitívne.

Máte tip? napíšte nám mailom

O tom, že COVID-19, respektíve koronavírus dostal známy hollywoodsky herec Tom Hanks, sme už písali. Okrem neho s nákazou bojujú niekoľkí americkí basketbalisti. S pozitívnymi výsledkami sa v posledných hodinách roztrhlo vrece.

Nákazu na COVID-19 hlásia aj tieto osobnosti:

Idris Elba

47-ročného britského herca môžete poznať zo seriálu Luther, ale aj z komiksových filmov o Avengeroch. K nákaze COVID-19 sa priznal vo videu na Twitteri. Pozitívne výsledky mu prišli v pondelok ráno, Elba vo videu hovorí, že sa cíti v poriadku a nemá žiadne príznaky. Elba je v izolácii od piatku, kedy zistil, že bol v kontakte s nakazenou osobou.

Idris vo videu vyzýva, aby ľudia ostali doma a boli pragmatickí. Takisto varuje, že v uliciach sa pohybuje množstvo ľudí, ktorí sú síce nakazení, ale nemajú žiadne príznaky, presne tak, ako on.

Olga Kurylenko

40-ročná rodáčka z Ukrajiny sa takisto nakazila koronavírusom. Olgu pravdepodobne poznáte ako Camillu Montes z bondovky Quantum of Solace. Olga zverejnila na svojom Instagrame fotografiu zo svojho domu, v ktorom sa momentálne nachádza kvôli karanténe. V komentári píše, že bola chorá takmer týždeň, mala teplotu a cítila sa unavená. Následne jej test potvrdil, že je nakazená.

Prečítajte si tiež:
Stovky nakazených? Na Slovensko sa od štvrtka do piatka mohlo vrátiť viac ako 20.000 ľudí
Olga Kurylenko má potvrdený koronavírus
zdroj:instagram.com

Sophie Grégoire Trudeau

Na COVID-19 ochorela aj manželka kanadského premiéra Justina Trudeaua. Jej manžel zatiaľ nemá žiadne symptómy, napriek tomu však ostáva v karanténe 14 dní a pracuje z domu. U Sophie Trudeau sa príznaky podobné chrípke prejavili po jej návrate z Londýna. Nakazená je aj manželka španielskeho premiéra Pedra Sancheza.

Sophie Grégoire Trudeau má pozitívne testy na COVID-19
zdroj:instagram.com

Fernando Gaviria

Koronavírusom sa nakazil aj kolumbíjsky cyklista Fernando Gaviria. Gaviria zverejnil na Instagrame video v ktorom hovorí, že sa má dobre, napriek tomu, že mu bol diagnostikovaný koronavírus. Okrem Gaviriu sa nakazil aj ďalší cyklista, Dmitry Strakhov.

Fernando Gaviria
zdroj:instagram.com

Kristofer Hivju z Game Of Thrones mal pozitívny test na koronavírus

41-ročný nórsky herec je známy najmä zo seriálu Game Of Thrones. Stvárnil tu Tormunda Giantsbana, dobromyseľného červenovlasého bojovníka. Informáciu o nákaze zverejnil v pondelok na svojom Instagrame. Jeho symptómy sú mierne, hlási len občasnú zimnicu. Zároveň hovorí, že on a jeho rodina ostatnú v izolácii tak dlho, ako to bude potrebné.

Kristofer Hivju mal pozitívne testy na COVID-19
instagram.com
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj CNN Insider Instagram

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií