fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

COVID-19: pribudlo nových 114 prípadov. Najviac v týchto okresoch

Za piatkové testovanie pribudlo nových  114 prípadov COVID-19. Laboratóriá vykonali včera 4 453 testov.

Máte tip? napíšte nám mailom

Vyliečilo sa ďalších 29 ľudí, spolu tak ochorenie COVID-19 na Slovensku prekonalo 2254 osôb, informuje Ministerstvo zdravotníctva na sociálnej sieti.

V nemocniciach je hospitalizovaných momentálne 76 pacientov, z toho sa ochorenie potvrdilo u 51 prípadov. Na JIS je aktuálne 7 pacientov a podporu na umelej pľúcnej ventilácií  majú štyria pacienti.

Pozitívne testovaných bolo 58 mužov a 56 žien. Najviac testov z pozitívnym výsledkom bolo v okresoch Bratislava (26), Michalovce (11), Trnava (10), Nitra (7), Žilina (5).

Pozitívne testy boli v okresoch

Ľudia mali pozitívne testy aj v okresoch Senec, Senica, Myjava, Sabinov, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Vranov nad Topľou, Prešov, Trenčín, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Košice, Šaľa, Námestovo, Čadca, Púchov, Ilava, Pezinok, Prievidza, Malacky, Zvolen, Lučenec, Snina, Považská Bystrica, Skalica, Nové Zámky či Komárno.

Celkový počet pozitívnych prípadov v našej krajine doteraz je na čísle 3842, počet aktívnych prípadov aktuálne je 1555.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií