fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

COVID-19: V nedeľu pribudlo desať nových prípadov ochorenia, najviac z okresu Prešov

Máte tip? napíšte nám mailom

​Výsledky testovania včera priniesli desať pozitívnych testov na ochorenie COVID-19, v nedeľu sa urobilo spolu 766 testov. Pozitívne testovaní boli v okresoch Prešov (5), Nové Mesto nad Váhom (2), Sabinov (1), Galanta (1) a Kysucké Nové Mesto (1). Vyliečili sa ďalší štyria pacienti, celkový počet je aktuálne 1 746 vyliečených ľudí.

Stav v nemocniciach zostáva bez zmeny. S ochorením COVID-19 alebo s podozrením naň je v zdravotníckych zariadeniach 29 ľudí, potvrdené ochorenie má 13 pacientov. Na jednotke intenzívnej starostlivosti je jeden pacient, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje jeden človek.
Bez zmeny v počte 29 je aj dnes počet úmrtí ľudí, ktorí boli pozitívni na COVID-19.Na Slovensku sa doteraz urobilo celkovo  265 797 ukončených laboratórnych testov, celkový počet pozitívnych prípadov na COVID-19 na Slovensku je 2 354.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj MZSR

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií