fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Cristiano Ronaldo má problém s rýchlosťou. Pomôcť mu museli až v Turecku!

Máte tip? napíšte nám mailom

Hviezdny útočník Realu Madrid, Cristiano Ronaldo, vie presadiť svoje meno na futbalovom či marketingovom trhu už niekoľko rokov. Nemá problém si zo seba pred kamerami vystreliť, no na trávniku je to excelentný profesionál. Portugalský kapitán má okrem futbalu aj iné koníčky. Jednozačne k nim patrí aj sféra marketingu či rôzne fotenia pre exkluzívne magazíny.

Inak tomu nie je ani teraz. Ronaldo vo svojej novej reklame propaguje rýchly internet tureckej telekomunikačnej spoločnosti. Nie je to jeho prvá reklama pre túto spoločnosť.

ronaldo beh

Útočník Realu Madrid zvádza súboje so svojimi protihráčmi, keď zrazu začne pri šprintérskych súbojoch strácať na rýchlosti. Nezostáva mu nič iné, ako odhaliť pravdu o tom, čo skrýva vo svojom vnútri. Z toho všetkého vysvitne, že je robot, ktorého hneď po poklese výkonnosti musia pripojiť na prístroje, aby zistili, čo sa s ním deje.

ronaldo robot

A potom to príde! Jeden z vedcov mu odporúči cestu do Turecka. Ronaldo sa tak vydá priamo do predajne telekomunikačného operátora, v ktorej dostane čip do svojej ruky a následne sa vráti opäť do formy.

Prečítajte si tiež:
Muža začali bolieť zuby a zrútil sa mu celý svet! Krutá choroba ho pripravila nielen o polku tváre

Tu si môžete pozrieť celú reklamu.

 

Zdroj: youtube.com

Foto: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií