fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

9 dôvodov, prečo milovať Cristiana Ronalda aj popri jeho veľkých futbalových zručnostiach

Máte tip? napíšte nám mailom

Cristiano Ronaldo patrí k tým najlepším a najslávnejším futbalistom sveta. Nedávno sa mu podaril aj úspešný prestup do klubu Juventus Turín. My sme sa pozreli na niekoľko dôvodov, prečo milujú tohto futbalistu aj ženy po celom svete.

#1

Cristiano daruje krv a krvnú plazmu pravidelne už 4 roky. Mimochodom, to je dôvod, prečo nemá žiadne tetovanie, pretože môžete darovať krv len 6-12 mesiacov po tom, čo ste dostali tetovanie.

Zdroj: BrightSide.me

#2

Hoci Cristiano túto skutočnosť nikdy neoznámi, tak novinári vždy zistia, kedy daruje veľké sumy peňazí na operácie mladých fanúšikov, rekonštrukciu zničených domov alebo sponzorstvo v nemocniciach. Podľa pravidelných správ o svojej dobročinnej práci to robí tak často ako darovanie krvi.

Zdroj: BrightSide.me

#3

Táto futbalová hviezda pravidelne navštevuje svojich starých priateľov. Napríklad, počas regionálneho kvalifikačného zápasu pre Sporting CP dal tréner šancu vtedy ešte neznámemu Cristianovi. Cristiano sa šance ujal a podarilo sa mu dosiahnuť najdôležitejší cieľ vo svojej kariére. Dostal sa tak k profesionálnej kariére vo futbale. A dodnes mu je za to Cristiano vďačný.

Prečítajte si tiež:
Korytnačka Jonathan je najstarší tvor, aký chodí po zemi.
Zdroj: BrightSide.me

#4

Obrovská popularita, davy fanúšikov, milióny nasledovníkov a pôsobivé sumy peňazí na svojich bankových účtoch neovplyvnilo žiadnu z kľúčových hodnôt Cristiana: rodina je najdôležitejšia vec. Radšej by trávil svoju dovolenku so svojou veľkou, hlučnou a milujúcou rodinou, ako na osamotenom ostrove vo veľkom sídle.

Zdroj: BrightSide.me

#5

Nie je ľahké venovať správny čas každému fanúšikovi, keď ich máte celú armádu. Ale on aj pre svojich fanúšikov robí maximum. Dokonca keď sa nedávno konali majstrovstvá sveta vo futbale, našiel si čas, aby opustil autobus a utíšil plačúceho mladého fanúšika. Chlapca objal a podal mu autogram.

Zdroj: BrightSide.me

#6

Cristiano Ronaldo má veľký zmysel pre humor. Bolo to tak veselé, keď sa obliekol ako bezdomovec a strávil hodinu hraním futbalu na madridských uliciach. POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.Hovoril s cudzími ľuďmi, požiadal ženy o ich telefónne číslo, povedal im vtipy a tešil sa z okamihu, keď ho spoznali

Zdroj: BrightSide.me

#7

Ronaldo miluje futbal viac než čokoľvek a je pripravený hrať futbal aj bez toho, aby mu za to niekto zaplatil. Po tom, čo Real Madrid vyhral Ligu majstrov, odovzdal celý svoj plat na charitu. Bolo to mimochodom viac ako pol milióna eur.

Prečítajte si tiež:
Kupoval si niekedy jazdené auto? V tom prípade si si určite od predajcu vypočul TOTO najväčšie klíše
Zdroj: BrightSide.me

#8

Je tiež veľmi citlivý človek. Pri skúsenostiach s veľkým množstvom pocitov sa Cristiano nebojí, aby ich verejne vyjadril. Či sú pozitívne alebo negatívne, kričí, smeje sa a oslavuje s rovnakou vášňou.

Zdroj: BrightSide.me

#9

Silný, ale veľmi dojemný akt. Cristiano pomohol hráčovi druhého tímu dostať sa po zranení na lavičku. Klobúk dole.

 

 

 

Zdroj: https://brightside.me/wonder-people/9-reasons-to-love-cristiano-ronaldo-besides-his-great-soccer-skills-558210/

Foto: https://brightside.me/wonder-people/9-reasons-to-love-cristiano-ronaldo-besides-his-great-soccer-skills-558210/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií