Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

9 dôvodov, prečo milovať Cristiana Ronalda aj popri jeho veľkých futbalových zručnostiach

Cristiano Ronaldo patrí k tým najlepším a najslávnejším futbalistom sveta. Nedávno sa mu podaril aj úspešný prestup do klubu Juventus Turín. My sme sa pozreli na niekoľko dôvodov, prečo milujú tohto futbalistu aj ženy po celom svete.

Pokračovanie pod reklamou

#1

Cristiano daruje krv a krvnú plazmu pravidelne už 4 roky. Mimochodom, to je dôvod, prečo nemá žiadne tetovanie, pretože môžete darovať krv len 6-12 mesiacov po tom, čo ste dostali tetovanie.

Zdroj: BrightSide.me

#2

Hoci Cristiano túto skutočnosť nikdy neoznámi, tak novinári vždy zistia, kedy daruje veľké sumy peňazí na operácie mladých fanúšikov, rekonštrukciu zničených domov alebo sponzorstvo v nemocniciach. Podľa pravidelných správ o svojej dobročinnej práci to robí tak často ako darovanie krvi.

Pokračovanie pod reklamou
Zdroj: BrightSide.me

#3

Táto futbalová hviezda pravidelne navštevuje svojich starých priateľov. Napríklad, počas regionálneho kvalifikačného zápasu pre Sporting CP dal tréner šancu vtedy ešte neznámemu Cristianovi. Cristiano sa šance ujal a podarilo sa mu dosiahnuť najdôležitejší cieľ vo svojej kariére. Dostal sa tak k profesionálnej kariére vo futbale. A dodnes mu je za to Cristiano vďačný.

Zdroj: BrightSide.me

#4

Obrovská popularita, davy fanúšikov, milióny nasledovníkov a pôsobivé sumy peňazí na svojich bankových účtoch neovplyvnilo žiadnu z kľúčových hodnôt Cristiana: rodina je najdôležitejšia vec. Radšej by trávil svoju dovolenku so svojou veľkou, hlučnou a milujúcou rodinou, ako na osamotenom ostrove vo veľkom sídle.

Zdroj: BrightSide.me

#5

Nie je ľahké venovať správny čas každému fanúšikovi, keď ich máte celú armádu. Ale on aj pre svojich fanúšikov robí maximum. Dokonca keď sa nedávno konali majstrovstvá sveta vo futbale, našiel si čas, aby opustil autobus a utíšil plačúceho mladého fanúšika. Chlapca objal a podal mu autogram.

Zdroj: BrightSide.me

#6

Cristiano Ronaldo má veľký zmysel pre humor. Bolo to tak veselé, keď sa obliekol ako bezdomovec a strávil hodinu hraním futbalu na madridských uliciach. POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií