fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Curaprox prichádza s novou limitovanou edíciou. Folklórne kefky navrhla Michaela Bednárová z Puojdu

Máte tip? napíšte nám mailom

Všetci milujeme CURAPROX-ovské kefky s jemnými štetinkami a parádnymi vzormi. K limitovaným edíciám sa teraz pridala folklórna.

Jedinečné kefky tentokrát navrhla textilná dizajnérka Miška z Puojdu. „Puojd vytvára Slovensko, ktoré chcete nosiť. Puojd prezentuje Slovensko, v ktorom chcete žiť. Našou snahou je prinášať pozitívny a zároveň zábavný pohľad na vlastnú krajinu a teda na samých seba. Kreatívne spracúvame slovenskú tematiku, hľadáme nové pohľady na to, čo je súčasné Slovensko. Chceme tešiť tých, ktorí na pozitívne myslenie nezanevreli a majú stále otvorené srdcia. Naše puosobenie zasahuje aj do tvorby odevov a kolekcií, v ktorých ide hlavne o nápaditosť v potlačiach, pohodlnosť, osobitosť , mäkkosť a samozrejme krásu. Tú však vnímame netradične a neškatuľkujeme ju do ideálnych mier či glamúru,“ dočítame sa o značke na ich domovskej stránke.

https://www.instagram.com/p/BjgxqmrgdCW/?taken-by=curaproxslovensko

Ňou navrhnuté kefky (cs5460 = ultra soft alebo cs3960 = super soft) sú inšpirované slovenskou dedinou. Čičmiansky vzor je veľmi obľúbený a populárny, a tak sa tešíme, že ho môžeme mať aj na predmetoch každodennej potreby.

Kde, ako, za koľko?

Dostupné sú v trikolóre červená, modrá a čierna. Balenie obsahuje dve kefky, pričom vami požadovanú farbu napíšete pri objednávke do poznámky. Samozrejmosťou je už aj ich dostupnosť v každom Smile Shope (zoznam nájdete TU). Cena je 8,99 €, oplatí sa však vybaviť si Zubnú kartu, s ktorou vás to vyjde na 7,79.

Prečítajte si tiež:
Probiotiká: áno alebo nie? Pomáhajú črevnej mikroflóre alebo jej obnovu iba brzdia?
curaprox
Folklórna edícia navrhnutá Miškou z Puojdu. Zdroj: curaprox.sk

Pripomíname, že pri kúpe nových kefiek môžete ušetriť ešte pár centov a navyše pomôcť prírode. Curaprox ako prví zálohujú zubné kefky. „Naše kefky sú z plastu, ktorý sa ťažko, ale predsa len dá zrecyklovať. Kým sa nám podarí zmeniť dizajn kefky na čo najekologickejšiu, chceme, aby naše kefky nekončili na skládke ani v spaľovniach. Naopak, radi by sme ich premenili na niečo zmysluplné. Od júna 2017 preto systematicky od našich zákazníkov zbierame použité kefky. Z kefiek CURAPROX vyrábame koše na triedenie odpadu, ktoré darujeme slovenským školám. Školy podporíme aj vhodnou osvetou v spolupráci s mimovládkami, ktoré majú v tejto oblasti skúsenosti,“ dočítame sa na ich stránke. Za každú prinesenú kefku získate zľavu 5 centov pri nákupe novej.

curaprox
Kolokefka – kolobeh kefky v prírode. Zdroj: curaprox.sk

Limitované edície sú must-have každého milovníka Curaprox. K ďalším tvorcom týchto nápaditých kefiek patrí napríklad výtvarníčka Dominika Žáková (Palette Edition),  ale pre športovcov bola navrhnutá napríklad aj Hingis Edition inšpirovaná tenistkou Martinou Hingisovou. Tých neskôr narodených zas poteší zvieratkovská Animal Family Edition, zaľúbencov Love Edition či milovníkov kvetov Flower Edition. Ponuka je naozaj pestrá.

Prečítajte si tiež:
Chceš byť v lete morskou pannou alebo veľrybou? Dojemná a trefná odpoveď ženy vás dostane!
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií