fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je tu ďalší chytľavý východniarsky song! Opäť je o alkohole!

Máte tip? napíšte nám mailom

O východniaroch sa hovorí, že v požívaní alkoholických nápojoch sú z celého Slovenska na prvom mieste. O tom svedčí aj minuloročný letný hit, ktorý je už skoro hymnou pre ľudí bývajúcich na východnejšej časti slovenska. Pieseň zožala úspech aj vďaka známemu slovnému spojeniu “vypic a žic”.

Tentokrát hudobná skupina RONIX zakomponovala do svojej pesničky taktiež alkohol, presnejšie borovičku a rum. Na podieľaní tohto vskutku veľmi zapamätateľného songu hlavne kvôli refrénu majú zásluhu taktiež Ľudová hudba KURILLOVCI a Folklórny súbor ČAČINA.

Skupina RONIX pôsobí od roku 2011 a hraje na rôznych podujatiach ako napríklad svadby, oslavy či stužkové. Kapelu tvoria štyria členovia, konkrétne Samuel Ondruš (klávesy, spev), Šimon Iľaš (bicie, spev), Dominika Bartošová (bass gitara,spev) a Daniel Gaduš (gitara, spev).  Ak by ste ju chceli práve vy na svojej udalosti poponáhľajte sa, kapela má do konca tohto roka už len zopár voľných termínov.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií