fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ďalší odchod z kráľovskej rodiny! Čo na to Alžbeta II.?

Rok 2020 je pre kráľovskú rodinu plný škandálov a problémov. A nový odchod z kráľovskej rodiny imidž monarchie nezlepší. Čo na to kráľovná Alžbeta II.?

Máte tip? napíšte nám mailom
Kráľovná Alžbeta II. a jej rodina musia čeliť množstvu problémov. Okrem sexuálnych škandálov, Megxitu, ale aj pandémii koronavírusu sa na verejnosť dostala informácia o odchode ďalšieho člena rodiny. Kto sa chystá opustiť Anglicko?

Odchod z kráľovskej rodiny

Podľa najnovších informácií sa princezná Beatrice a jej snúbenec budú sťahovať z Anglicka. Spoločne by sa mali usadiť v Taliansku, kde je Edoardo Mapelli-Mozzi majiteľom niekoľkých sídiel. Či tak urobia ešte tento rok, nie je známe. Rovnako ani to, kedy sa uskutoční svadba, ktorú musel zamilovaný pár z dôvodu vypuknutia epidémie koronavírusu odložiť.
Princezná Beatrice, najstaršia dcéra princa Andrewa a jeho bývalej manželky Sarah Ferguson, prežila skutočne náročný začiatok roka. Okrem sexuálneho škandálu jej otca, kvôli ktorému sa musel vzdať významnej úlohy v kráľovskej rodine, musela 31-ročná princezná odložiť svadbu so svojím snúbencom Edoardom. Aj keď nebol oficiálne oznámený žiadny nový dátum, obaja zaľúbenci netrpezlivo očakávajú koniec epidémie. A ten, zdá sa, nie je tak blízko, ako by si želali. Aj z toho dôvodu chcú vraj čo najskôr opustiť Anglicko.
Túto informáciu potvrdzuje aj stránka Express.co. A ako uvádza, ich odchod je viac ako pravdepodobný. Toto tvrdenie sa opiera hlavne o skutočnosť, že Edoardo Mapelli-Mozzi je Talian a je veľmi naviazaný na svoju krajinu, kde vlastní aj obrovské sídlo. Princezná Beatrice je známa svojou záľubou v cestovaní a posledné roky strávila množstvo času v zahraničí. Svoj čas rozdeľovala medzi  Londýn a New York. Presun do Talianska sa preto nezdá nepravdepodobný.

Čo na to kráľovná Alžbeta II.?

Či už sa rozhodne odísť do Talianska, alebo nie, princezná Beatrice po svadbe získa titul „Nobile Donna“ alebo „Contessa“. Jej budúci manžel je totiž synom grófa Alessandra Mapelliho Mozziho. Podľa britskej webovej stránky by mohol budúci manžel princeznej zdediť aj vilu Villa Mapelli Mozzi. Tá sa nachádza v Bergame. V každom prípade, v Anglicku alebo v Taliansku čaká Beatrice život princeznej! Aký postoj k jej odchodu ale zaujme kráľovná Alžbeta II., však známe nie je.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií